Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SAFRANBOLU KAMUOYU YOKLAMALARINI BEKLİYOR

CHP SAFRANBOLU KAMUOYU YOKLAMALARINI

CHP SAFRANBOLU KAMUOYU YOKLAMALARINI BEKLİYOR. SAFRANBOLU  CHP İLÇE YÖNETİMİ RESMİ SONUÇLARI BEKLERKEN ADAY ADAYLARI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.  KAMUOYU YOKLAMALARININ GİZLİ TUTULACAĞI ÜÇ AYRI ŞİRKETİN YAPTIĞI ARAŞTIRMALARIN DETAYLI BİR ŞEKİLDE DEVAM ETTİĞİ ÖĞRENİLDİ.

SAFRANBOLU’DA KAMUOYU YOKLAMALARI

BEKLENİYOR ..!

 

BÜLENT

 

CHP ( Cumhuriyet Halk Partisi ) Safranbolu’da kamuoyu yoklamalarına göre hareket edeceğini ve parti teşkilatının belirlenen kamuoyu yoklamalarının neticelerine göre karar alacağı belirtilmişti.

CHP parti içi kaynaklara göre Bülent Türkoğlu,Cumhur Onkardeşler ve Abdullah Kütükçü arasında geçen kamuoyu araştırmasının sonuna gelindi. Üç ayrı araştırma şirketi tarafından yapılan kamuoyu yoklamalarının çok gizli tutulduğu ifade ediliyor.  Kamuoyu yoklamalarına göre hareket  etmesi beklenen Safranbolu ilçe yönetiminin alacağı kararların da son derece önemli olduğu vurgulanıyor.  CHP Safranbolu  parti teşkilatının   küçük olsun bizim olsun düşüncesi  yola  çıkmaması konusunda temkinli olmasını isteyen partililer kamuoyu yoklamalarının göz önüne alınmasını istiyorlar.

Aynı kaynaklar Safranbolu CHP İlçe başkanının tarafsız tutumu söz konusu olsa da parti yöneticilerinin kamuoyu yoklamalarına göre karar alacağı ve adaylarını bu doğrultuda belirleyeceklerini açıklamaları dikkat çekicidir  ancak Safranbolu teşkilatının Cumhuriyet Balosuna davet ettiği Ordu Milletvekili  İdris Yıldız’ın konuşması sırasında adaylardan söz alarak hangisi aday olursa olsun diğer iki aday adayının destek vereceği sözünü aldığı onun için bir sıkıntı yaşanmayacağını iddia ediyorlar.

CHP Karabük merkezde Erdal DEMİR ismini Genel Merkezden doğru belirlemiş, Ovacık içinde Karabük İl Başkanlığında açıklama yapılmıştı. Belirsiz gibi görünen Yenice de ise adaylığını resmen açıklamasa da Sabri ÖZGÜN ‘e kesin gözüyle bakılırken Safranbolu’da 3 aday adayının kamuoyu yoklamaları yapılıyordu.

NOT:  Bir önce ki haberimizde kamuoyu anket neticelerinin belli olduğu iddialarına karşın, CHP Yöneticileri tarafından ‘Hayır anket çalışmaları devam etmektedir” denildiği için  haberimizde bu bölüm düzeltilmiştir.  

Web Tasarım & SEO: Best4SEO