Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SAFRANBOLU TSO HACETTEPE OPTİK İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI.

  Hacattepe Optik firma

 

Hacattepe Optik firma işletme sahibi Şaban Mermer ve Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Altuntepe’nin imzaladığı protokol kapsamında Oda Üyeleri Hacettepe Optik firmasından yaptıkları alışverişlerde indirimli fiyatlardan yararlanabilecektir.

Başkan Altuntepe “Üyelerimizin yapmış oldukları alışverişlerde avantajlı fiyatlardan faydalanabilmeleri için yapmış olduğumuz indirim protokollerinin bir yenisini bugün Hacettepe Optik firması ile yapmış bulunuyoruz. Oda Üyelerimiz Hacettepe Optik firması ile yapmış oldukları alışverişlerde indirimli fiyatlardan yararlanabileceklerdir. Anlaşmanın her iki kurumada hayırlı olmasını diler göstermiş oldukları ilginden dolayı işletme sahibi Şaban Mermer ve Eczacı Okan Korkut’a teşekkür ederim.”dedi.

Hacettepe Optik firması sahibi Şaban Mermer “Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine indirimli hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Başkanımız Erol Altuntepe nezdinde tüm Safranbolu Ticaret ve Sanayi odası ailesine teşekkür ediyorum anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum”.dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO