Safranbolu’da Bülent Türkoğlu Farkı

Son Güncelleme : 24 Şubat 2014 - 10:25

SAFRANBOLULULARIN BÜLENT ECEVİT HAYRANLIĞI,  BÜLENT TÜRKOĞLU’NUN DSP BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLIĞI İLE ADETA HORTLADI. GENÇ KARAOĞLAN GELİYOR, YENİ KARAOĞLAN GELDİ SÖYLEMLERİ İLE ÖZELLİKLE SAFRANBOLU’DA Kİ KÜSKÜN SOSYAL DEMOKRAT VE MİLLİYETÇİLERİN OYLARINI TOPARLAMAYA BAŞLAYAN TÜRKOĞLU PROJELERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

dsp bt karaoğlan geliyor

Türkoğlu ; Yüksek Öğrenim Öğrencilerinin sorunları ile bire bir ilgilenmekteyiz, Safranbolu’ya hayat katan bu İnsanları korumak ve kollamak görevimizdir, Her Safranbolu sevdalısının görevidir. Kimseyi kırmak istemiyorum anlayışı ile değil bu İnsanların sorunlarını masaya yatırarak çözerek , çözüm yolları arayarak destek olmalıyız. ” diyerek hazırlık döneminde satılan kitaplarda haksız kazanç sağlandığını iddia etti.

YÜKSEK ÖĞRENİM ÖĞRENCİLERİMİZDEN VE AİLELERİNİN CEPLERİNDEN ELİNİZİ ÇEKİN…

Türkoğlu açıklamasında şöyle dedi ; “Üniversitemiz açıldığında hazırlık okuyacak binlerce öğrencimize zulmedildi. AKP Safranbolu İlçe Başkanlığı ve AKP kadrolarınca ihalesi alınan hazırlık kitapları 40 – 50 TL aralığında serbest piyasada satılırken öğrencilerimize 400TL öğrenci başı takım kitaplar satılmıştır. İlkokul-lise kitapları ücretsiz derken hizmet ettik derken ve halkın bu yönde teveccühü gösterilirken sonuç itibarı ile üniversite çağına gelen öğrencilerimizden toplu olarak bu kitap paraları çıkartılmaktadır. Ama bu para devletimin kasasına gitmemektedir. Bu paralar AKP kadroları ve onun yolsuzlukları konusunda bir konu olarak tarihe geçmektedir. Gözlerimizle gördüğümüz izlenimde bu yöndedir. Halkımıza vicdansızca, merhametsizce muamele edilirken, zenginliğini bu kentte edinen insanlar hayır konularında pek de cömert olmadıkları ortaya çıkmaktadır.”

İl Özel İdraesi konusunda da fikirlerini net bir şekilde ortaya koyan TÜRKOĞLU ; “İL ÖZEL İDARESİ “ARPALIK” DEĞİLDİR” Dedi…

Bülent Türkoğlu ” İhalelerde işe alımlarda ve hatta makam aracının dahi kişisel kullanımlara evlatlara kullandırıldığı, akrabayu talükatın usulsüz alındığı bir kurum, kumanya dağıtan bir kurum AKP’ye üye yapma karşılığında ve sessiz İL GENEL MECLİS ÜYELERİ aman benim işim baltalanır düşüncesi ile hiçbir konuda engel olunmamıştır. İl Genel Meclisi Üyesi adayımız Mimar Bilnur KIZILIRMAK’tır. Dürüsttür. Haksızlıklara sessiz kalamaz. Bu özelliğinden dolayı İl Genel Meclis Üyesi adayı olmuştur. Kentlerimiz ve köylerimizin hakça ve adaletli bir şekilde İl Özel İdaresi hizmetlerinden faydalanması için adayımıza desteklerinizi bekliyoruz. Zira halkımız İl Özel İdaresinde makam değişiklikleri yolsuzluklar arasında halkımızın milyonları birilerinin cebine girmiştir. Bu ceplerin sahiplerini de bu dahilleri de yapanların hepsini biliyoruz.  Hak şerleri hayreyler. Zannedilmesin ki gayreyler. Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler. Halkımızın destek ve dualarını bekler en kalbi duygularımla aziz Safranbolu halkıma saygılarımı sunarım.” şeklinde yaptığı açıklamalar sonrası BRTV Ekranlarına projeleri konusunda açıklamalarda bulundu.

KRAL ÇIPLAKTIR…

DSP Belediye başkan adayı Bülent Türkoğlu “Safranbolu da artık  birileri KRAL ÇIPLAKTIR diyor. Bakın Ilbarıt Köyünde Kültür Merkezi var iken SAFRANBOLU’MUZDA KÜLTÜR MERKEZİ OALMAMASI KABUL EDİLEMEZ. Dönemimizde; Misak-İ Milli Meydanı altında (Yeraltı otoparkı ve Kapalı çarşı alanında), Tabakhane’de ve Aslanlar’da olmak züere üç adet Kültür Merkezi ivedilikle uygulama görecektir.  Halkımızla elele, gönül gönüle KURTULUŞ SAVAŞI gibi bir seçimde vatanperver, namuslu ve en önemli şaibesizlikten bahsedenlerin bile şaibeli olduğu bir ortamda halkımın KARAOĞLANA güüveni tamdır. KARAOĞLAN da bu güveni boşa çıkarmayacaktır.” dedi.

 

İŞE TÜRKOĞLU PROJELERİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Kemal T. 24 Şubat 2014 / 13:48 Cevapla

Safranbolu da yaşayan bir sosyal demokrat olarak sizi CHP de görmek istememiştim bugün bakıyorum CHP de olsanız farklı olacakmış. Dürüst ve dik duruşunuz bizleri cezbetti.Atatürkçü tavrınız bizlere onur verdi.Bülent bey devam edin böyle Sosyal Demokratlar Safranbolu da sizde bütünleşecek inanın buna.

Nur 24 Şubat 2014 / 16:13 Cevapla

Başarılar İnşallah Safranbolu muza başkan olursunuz bu projeleri ancak bir şehir planlamacısı Mühendis bilir listenizde mimarlar teknisyenler ve turizmciler var daha ne olsun. CHP mi MHP mi diyordum şimdi DSP ama Bülent Türkoğlu diyorum.