Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şahin “AK Parti %50 Bandındadır”

AK Parti Genel Başkan

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, partisinin  Pazar günü Karabük’te gerçekleşen İl Danışma toplantısına katılarak ilçe ve belde belediye başkanlarını açıkladı.

mehmet-ali-sahin-640x360

Şahin AK Parti “ülke genelinde %50 bandında Hükümet güçlü bir şekilde yoluna devam edecek” dedi.

Yaşanan tüm olumlu olumsuz  gelişmeler yanı sıra  büyük bir hızla 30 Mart yerel seçimlerine gittiklerini ve zamanın su gibi aktığını anlatan Şahin, “Böylesine önemli bir yerel seçime giderken gündemde acaba Merkez Bankası faiz lobisinin faizi arttırma baskısına daha ne kadar dayanacak. Acaba dolar avro yükselişi nereye kadar gidecek. Şu anda Türkiye’nin gündemi maalesef bu.” dedi

Şahin ” Bugün hangi kaset piyasaya sürülecek, hangi gizli dinleme tutanakları internet sitelerinde yayınlanacak. Acaba hangi yardım TIR’ı hangi savcı tarafından nerede durdurulacak. Yapılmak istenilen ne, perde arkasında kim var. Bunların cevaplarını bulmak ve kamuoyu ile paylaşmak zorundayız. Başka konuların konuşuluyor olması vatandaşta bir tedirginliğe yol açıyor. Çarşı pazarda bir durgunluğa da yol açıyor. Ne olacak beklentisi Türkiye’de yıllar sonra yakalanmış olan ekonomik istikrar olumsuz şekilde etkiliyor” şeklinde açıklamalar yaptı.

Karabük’te ilçe belediye başkanlarımızın başarısı ortada yola devam edidyoruz diyen Şahin  Partisinin %50 bandında olduğunu da açıkladı

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili  M.Ali Şahin ; Birilerinin tam yerel seçimlere giderken siyasal mühendislik projesini ortaya koyduğunu ifade ederek  şöyle devam etti ; “Bir siyasal mühendislik projesi şuanda Türkiye’de uygulamaya çalışıyorlar. Bu projenin amacı Ak Parti 30 Mart 2014 seçimlerinde ciddi bir oy kaybına uğraması. İkinci amaç ise Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adayı olması halinde, seçilmesini önlemeyi amaçlayan bir projedir. Onu Türkiye’nin yönetiminde uzaklaştırmayı amaçlayan projedir. 30 Mart’ta Ak Parti bu projeyi uyguladığımızda ciddi bir oy kaybına uğratabilirsek, Türkiye siyasi istikrarsızlık başlayacak ve bunun sonucu olarak ekonomik istikrarsızlık arkadan gelecek. Böylece Türkiye Ak Parti iktidarından kurtulacak. Ak Parti hala Türkiye’den en güçlü siyasi partidir. En son yapılan anketlere göre yüzde 50 bandındadır.”