Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞAHİN ” GERÇEK ANKETİ 30 MARTTA VATANDAŞ VERİR”

  AK Parti Genel

malisahin

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı M.Ali Şahin,  Şirinevler Mahallesinde ki Cami de cuma namazını kıldıktan sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, “Bizim gönlümüzden geçen, Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinin seçimlerden önce hizmete girmesi” dedi.

Ülke ve yerel seçimler ile ilgili gündemi değerlendiren Şahin ; Hakimler Ve Savcılar Yüksek Kurulunun (HSYK) yapısını değiştiren yasa teklifini incelediğini ve Anayasa’ya aykırılık görmediğini ,gerekirse Adalet Komisyonu, Anayasa Komisyonunun da görüşünü alabilir bu konuda. Çünkü Anayasa’ya aykırı olup olmadığı konusunda en yetkin ve tek komisyon Anayasa Komisyonu’dur” diye konuştu.

Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinin açılmasıyla işe alınacak personel ile ilgili gelen sorulara ise  Şahin, “Yeni hastanemiz açıldığında daha önce çalışan personelle ihtiyacı karşılamak mümkün olmayabilir. Bunun ne kadar ola Sağlık Bakanlığı belirleyecek. Bizim için önemli olan bu hastanenin bir önce hizmetine girmesidir. Şu anda geçici kabulle ilgili çalışmalar yapılıyor. TOKİ’den ekipler geldi. Bir kaç prosedürü var tabi bu durumun. Bizim gön geçen, Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinin seçimlerden önce hizmete girmesidir.Takip ediyorum.  İstihdam konusunda hangi kurum, devlet yada özel fark etmez, bir hemşehrimizi istihdam ediyorsa bu bizi memnun eder, mutlu eder. Hastanede çalışacak yeni personel şirket elemanı olacaktır. Bizim gönlümüz geçen şu. Bunu alacak firma kura ile alırsa çok daha memnun oluruz. Kimsenin hakkı kimseye geçmemiş olur. Biz bir Karabüklü hemşehrilerimizi bir diğer hemşehrimize tercih edecek değiliz. Hepside bizim hemşehrimizdir eşit yakınlıktadır.” dedi.

Şahin’e;  gezisi sırasında Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan İl Yöneticileri  yanında olurken Vatandaşlar ile sık sık sorunlar sorarak yakınlık gösterdiler.

GERÇEK ANKETİ VATANDAŞ 30 MARTTA VERECEK 

Yapılan anketlerde Ak Partinin oylarının düştüğü iddialarının bulunduğu yönünde  sorulan  soruya Şahin, ” Gerçek anket 30 Mart akşamı belli olur, Vatandaşımız 30 Mart akşamı gerçek anketi verir ” şeklinde açıklamada bulundu.

Öte yandan  il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını belirlediklerini  belirten  M.Ali Şahin , ” AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onaylanmasını bekliyoruz ” dedi.