Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞAHİN SÖZÜNÜ TUTTU !!

    AK PARTİ

 

 

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET

ALİ ŞAHİN, YENİCE’NİN KÖYÜNDE OTURAN VE

24 YILDIR GÖREMEYEN ŞEVKET KOCAMAN’I

ANKARA’YA GETİRTTİ  VE TEDAVİ ETTİRDİ..

IMG_9520

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, geçtiğimiz ay yaptığı köy gezileri sırasında tanıdığı görme özürlü Şevket Kocaman’ı Liv Hospital Ankara hastanesinde Prof. Dr. Bekir Sıtkı Aslan’a muayene ettirdi.

Yaklaşık 2 ay önce Yenice’nin köylerine ziyaret gezisi yapan Şahin, Yeniköy, Çay mahallesinde tanıdığı görme özürlü Şevket Kocaman’ı Ankara’ya getirtti.

1992 Yılında Zonguldak, Kozlu maden ocağında yaşanan ve 265 madencinin ölümü ile sonuçlanan grizu patlamasında her iki gözünü kaybeden Şevket Kocaman (61) 24 yıldır tüm görme duyularını kaybetmiş bir şekilde yaşıyordu.

IMG_9517Kocaman’ın yaşadığı Yenice’nin Yeniköy’üne yaklaşık iki ay önce ziyaret yapan Mehmet Ali Şahin ile tanışmış ve nasıl gözlerini kaybettiğini anlatmıştı.

Şevket Kocaman’ın hikayesinden etkilenen Şahin, kendisinin de muayene olduğu ve göz konusunda ülkenin en ileri teknolojilerine sahip Liv Hospital Ankara hastanesindeki Göz Uzmanı Prof. Dr. Bekir Sıtkı Aslan’a muayene ettirmek için söz vermişti.

Şahin, Şevket Kocaman’ı eşi ile birlikte Ankara’ya getirtti ve muayene ettirdi. Muayene sonrası, Prof. Dr. Aslan, 24 yıldır önce gözlerini kaybeden Şevket Kocaman’ın şu anki tıp teknolojisi ile tekrar görme duyusunu kazandırmanın mümkün olmadığını söyledi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO