Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞAHİN VE KESKİNKILIÇ ZAFER BAYRAMI ETKİNLİKLERİ YANI SIRA MİLLET BAHÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDULAR

AK Parti Karabük İl

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları teşkilatı, Büyük Taarruzun zaferle taçlanan destanı 30 Ağustos Zafer Bayramının 101’inci yıl dönümünde etkinlik düzenledi.

Kemal Güneş caddesinde stant açan AK Gençler, standı ziyaret eden çocuklara boyama etkinliği yaptı, Türk bayraklı balon ve el yapımı bileklik hediye etti. AK Gençler stantlarını ziyaret eden vatandaşlara da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müstakil olarak kaleme aldığı ‘Daha Adil Bir Dünya Mümkün’ kitabını takdim etti.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkınkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt da AK Gençlerin standında çocuklar ile boyama yaparak renkli görüntülere şahit olundu.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Ar, milletin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tebrik ederek ilerideki günlerde de çeşitli etkinlikler düzenleyerek vatandaşlarla bir arada olacaklarını kaydetti.

AK Parti heyeti millet bahçesi inşaatında incelemelerde bulundu

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya kent meydanında yapımı devam eden millet bahçesi projesi inşaat alanında incelemelerde bulundu.

AK Parti heyeti incelemelerde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Karabük İl Müdürü Hasan Öztürk’ten devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti heyeti, “94 bin metrekarelik alana inşa edilecek Millet Bahçesi’ni yeşil alanlarıyla, sosyal donatıları ve yeni aktivite alanlarıyla kıymetli hemşehrilerimiz için hazırlıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.