Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

 SAYLAR, “İNŞALLAH 2 KASIM’DA

BU ÜLKEYE GÜNEŞ DOĞACAK”  

BU ÜLKEYE GÜNEŞ DOĞACAK”

 

siyah alt

 

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, “1 Kasım’da gerçekleştirilecek milletvekili seçimlerinin ardından, 2 Kasım’da Türkiye’nin üzerine güneş doğacak” dedi.

AK Parti teşkilat kademeleri, Eflani İlçesi’nde mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi. Toplantıda İl Başkanı Saylar, “1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan milletvekili seçimlerinin ardından, 2 Kasım’da Türkiye’nin üzerine güneş doğacak” dedi.

Belediye Çay Bahçesi’nde düzenlenen toplantıya AK Parti Karabük milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, AK Parti Eflani İlçe Başkanı Muhammet Ersin Cebeci, il ve ilçe teşkilat kademeleri ile mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Mahalle ve köy muhtarlarının katıldığı toplantıda kısa bir konuşma yapan Saylar, 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan milletvekili seçimlerinin ardından, 2 Kasım’da Türkiye’nin üzerine güneş doğacağını belirterek konuşmasına şöyle devam etti; “ Allah nasip ederse 2 Kasım’da her şey çok daha güzel olacak. Çünkü 7 Haziran seçimlerinin ardından ülkemizin geldiği vaziyet ortadır. Her yeri karıştırdılar. AK Parti’nin hizmet etmesini engellemeye çalıştılar; ama şunu unuttular. Bizim kesemiz dolu; biz ülkemize, milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Sadece kendi ülkemize değil, ümmete de hizmet etmeye devam ediyoruz. Bizim niçin hedef 2023 diye ısrar etmemizin sebebi ise; Lozan antlaşmasından sonra ki süreçte bu ülkedeki tam bağımsızlığımız olacak. 2023 yılında hiç kimsenin güç yetiremeyeceği bir konuma gelecek. 2023 yılına kadar da bizimle uğraşmaya devam edecekler. Anadolu dememizin bir sebebi var; Anadolu topraklarında yaşamanın bir bedeli var. Artık bu millet 1 Kasım’da sandıklara giderek, AK Parti’de oy patlaması yapacak. 7 Haziran’dan sonra hükümet belirsizliği yüzünden ülkeyi karıştırmaya çalıştılar. Meclis’te çoğunluğumuz olmadığı için meydanı boş buldular. Biz hükümet olarak ne kadar müdahale etmeye çalışsak da birileri bu ülkeyi karıştırmaya devam ediyor; ama 1 Kasım’da Allah’ın izni ve sizlerin destekleri ile her şey düzelecek.”

saylar ve yuysal

1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan seçimlerde milletin kendi geleceğini oylayacağını ifade eden Saylar; “Biz ülkemizi seviyoruz. Bu bayrağın dalgalandığı her yere de gideriz. Millet olarak bu seçimde çocuklarınızın geleceğini, kendi geleceğimizi oylayacağız. Şunu kesinlikle belirtmek istiyorum, hizmetlerde sıkıntı yok, yatırımlarda sıkıntı yok. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır, bundan da kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

UYSAL; “TARİHİ BİR SÜREÇ YAŞIYORUZ”

AK Parti Karabük milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal ise; ülke üzerinde dolaşan kara bulutların milletin desteği ile 2 Kasım’da ortadan kalkacağını söyleyerek, “ 7 Haziran’dan önce ülkemiz de bir kaos ortamı yoktu. Ekonomimiz alt üst mü olmuştu? Hayır dünya ülkeleri bizlere gıpta ile bakıyordu; ama 7 Haziran’da hükümet kurulamayınca her şey alt üst oldu. 7 Haziran’dan sonra raydan çıkmış olan treni, raya oturtma görevi milletimize düştü. Allah nasip ederse 1 Kasım’da AK Parti’yi tek başına iktidara getireceğiz ve ülkenin bütünlüğünü sağlamış olacağız” dedi.

Köy ve mahalle muhtarları ile gerçekleştirilen toplantının ardından da Eflani Meslek Yüksekokulu açılışına geçildi.