Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SEÇİM SENARYOLARI BAŞLADI ..

Ak parti Genel Başkanı

Ak parti Genel Başkanı , Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Karabük İli için MEHMET CEYLAN Adayımız dedi. CEYLAN’IN , Mevcut MHP’li Belediye Başkanı RAFET VERGİLİ İse Yarışa Gireceği Kesinleşince, Bir Önceki Seçim Grafikleri ve Karabük Seçmen portföyü Sentezi Yapılarak Neden Böyle Oldu, Yorumlarını Yapmaya Başladılar. İşte Kulislere Göre Ne Olur ? Kim Başkanlığa Bir Adım Yakın..

 

30 Mart 2014 Belediye Başkanlığı seçimleri için Karabük ‘te siyasi kulislerde konuşulan , Merkezde MHP ve AK Parti yarışa girecek CHP ile SP sürpriz yapabilir miyim araştırması içinde olacak şeklinde .

Ancak, Mehmet CEYLAN’ın adaylığı sonrası konuşulanlar ve yaygınlaştırılmak istenen senaryo ilk kez KARABÜK GÜNDEMLE kamuoyu ile paylaşılıyor.AK Parti ve MHP çekişmesi hatta hizmet yarışının kavgaya dönüştürmek kimlere ne kazandıracak..AK parti yada MHP içinde ki dengeleri sarsacak kararları aldırmaya çalışan,kamuoyu baskıları yapmaya çalışanlar kimler ve neleri gündeme taşıyarak kamuoyu oluşturmaya çalışıyorlar..

ceylan vergili

İŞTE SİYASİ KULİSLERDE KONUŞULANLAR

VE SENARYOLAR

• AK Parti Mehmet CEYLAN diyerek senaryosunu harekete geçirdi. Mehmet beyin adaylığı 2015 Milletvekilliği senaryolarına dayanmakta. Kalkınma Bakan Yardımcısı olan Mehmet Ceylan 2015 için vekil adaylığı için önemli isimdi, “ Ya Mehmet Ceylan yada Rektör Burhanettin Uysal aday gösterilmeli ki 2015 de vekillik adaylığı için il başkanı Ömer AYAR’ın önü açılmalı..” şeklinde ki görüşler artık açık açık konuşulmakta.


• 2. Farklı bir görüş ise Vergili karşısında Mehmet Ceylan ‘ın tutunamayacağı, Ceylan’ın kaybı ile birlikte İl –İlçe yönetimlerinin görevden alınarak yeni bir AK Parti organizasyonun yapılacağı yolunda.

• Senaristler seçimi şimdiden bitirerek , CHP aday çıkartamıyor yada yine ,sağdan parti içine enjekte olan bir aday çıkacak sosyal demokratlar tıpkı geçen sene olduğu gibi bu senede MHP  yüklenecek şeklinde. Ama bu anlamda senaryo üretenlere karşı bir senaryolarda “ CHP Sosyal demokratlar bu sene MHP çizgisine artık oy yok zira biz Vergili’yi destekledik, Milletvekilliği seçimlerinde o sahaya inerek bizim adayımızın önünü kesti , şimdi herkes kendi partisinde kalacak “ diyor…

mc bsk

Böylesi senaryoların üretildiği bir seçim öncesi ortamı germeye ve gerilimden pay çıkartmaya çalışan siyasiler neyin hesaplarını yapıyor önümüzde ki günlerde netleşecek. 

Bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Karabük adayı Mehmet Ceylan’ı resmen açıkladı. Şimdi Gözler MHP , CHP ve SP adaylarının resmen açıklanmasına çevrildi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO