Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin hayata geçirdiği ve modern bir yapıya sahip Şirinevler Mahallesi Kapalı Pazar Yeri Projesi esnaf ve vatandaşların hizmetine sunuldu.
![](https://karabukgundem.com/wp-content/uploads/2019/04/09042019-sirinevlerpazaryeri-11.jpg)
Projenin hayata geçirilmesi ile ilgili kısa bir açıklama yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Vatandaşlarımız rahatlıkl, iklim koşullarından etkilenmeden, sağlıklı ve güvenli bir ortamda avm kalitesinde pazar alışverişlerini yapabilecekken, pazarcı esnafımız ise yağmurdan ve güneşten korunmuş olacaktır” dedi.