Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SİYASET DİLENCİLERİ

  SİYASET DİLENCİLERİ  

 

SİYASET DİLENCİLERİ

 

27 Eylül 2013

“AK Parti’den adaylığı ben de istiyorum ama bu pozisyonun dışında başka bir şey düşünmüyorum. Kimsenin ne dolgu malzemesi olurum, ne de başka bir formül içinde yer alırım. Aksi takdirde beni destekleyen, seven Karabüklü hemşerilerimi hayal kırıklığına uğratmış olurum.”

 

09 Kasım 2013

“Benim son aylarda AK Parti’den adaylığımın Karabük’te yoğun bir şekilde konuşulmasından dolayı birileri son derece rahatsız olmuş olmalı ki, son günlerde benim CHP’den aday olabileceğim yönünde haberleri kasıtlı yaptırıyorlar gibi. Akılları sıra AK Parti’ye bakın ‘bu CHP ile flört halinde’ mesajını vermek istiyorlar.”

 

9 Kasım 2013

“Milliyetçi, muhafazakâr ve siyasetin sağ cenahında yıllardır siyaset yapan biri olarak kabul etmemiştim. Ben siyaset arenasında bir sağa, bir sola giden yapıya sahip değilim. Bana ne CHP Karabük İl Teşkilatından, ne de Genel Merkezinden en küçük bir görüşme talebi gelmedi ve buna benzer bir süreçte hiç yaşanmadı. Zaten CHP Genel Merkezinden dahi böyle bir teklif gelse bile onlara yalnızca teşekkür ederim.”
Ve,

2 Aralık 2013

“CHP’den adaylığım konusunda yoğun bir baskı var. Beni sevenler ve çevrem ile bir istişarede bulunacağım. Karabük’e hizmet noktasında her zaman varım. Sürecin gelişmelerine göre bakacağız.”

 

 

Çok geriye gitmeden hafızalarınızı bir tazeleyelim dedim.

Gazetemiz manşet olarak yayınlamıştı “Dursun Altıparmak CHP ile flört halinde” haberini.

Zamanında bizleri tetikçi olarak gösteren zihniyet şimdi o kapılarda dilencilik mi yapmaya başladı acaba…

Yine bu zihniyet birilerinin altında dolgu malzemesi olmam derken şu ara bu konuda da pazarlıkların sürdüğü dedikoduları olmuyor değil…

Dursun Altıparmak ismi artık tarih oluyor.

Karabük’te mensubu olduğu partisinin rüzgarıyla bir dönem belediye başkanlığı yapmış, o günden bu güne her girdiği seçimde bir daha o seçilmişliği kazanamayan Dursun Altıparmak…

Şimdi tabiri caizse siyaset dilenciliğine çıkmış bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

Evet seni sevenleri ve sana gönül verenleri hayal kırıklığına uğrattın sayın Altıparmak.

 

Belki bu söylentilerin ya da haberlerin hiçbir anlamı yok tamamı ile bu oyunun bir parçası olarak değerlendirmek de mümkün.

Tetikçi benzetmesiyle bizleri hedef gösteren zihniyet belki de şu an aynı durumla karşı karşıya geliyor, haberi yok.

 

Erdal Demir ismi daha önceden kamuoyuna CHP’nin KARABÜK ADAYI gösterilmesine parti kanadından hiçbir doğrulama ya da yalanlama gelmemesi de bu oyunun bir parçası mı acaba.

Gerçi CHP’nin Karabük İl Başkanı olan muhterem zat, Erdal Demir olayında açıklamanın bugün yarın yapılacağı mesajını verse de haricinde gelişen olaylara seyirci kalarak da çaresizliğini ve acizliğini bir kez daha gösteriyor.

Artık CHP’in İl ve Merkez ilçe teşkilatları bu olayın hangi kanadında, bugün Erdal Demir’e yapılan haksızlığın faturası nasıl ödeyecekler, partinin en zor gününde bile çıkıp sahiplenebilen o rozeti takabilen kaç isim bulabilirsiniz.

Yakışmıyor…

 

Ve Mustafa Eren;

Sayın Mehmet Ali Şahin’den Safranbolu AK Parti adaylığı için icazet alamayan Mustafa Eren yakın çevresiyle birlikte yine Safranbolu adaylığı için MHP teşkilatına yakın isimlerle bir dizi görüşmelerde yaptığı konuşulmuyor değil…

Şimdi yine CHP Genel Merkezinde mesai harcadığı belirtilen Mustafa Eren için söylenecek bir söz var o da;

PES!

Web Tasarım & SEO: Best4SEO