Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞOK İDDİA ” SANA MI SORACAĞIM LAN !”

  CHP Yenice İlçe

 

CHP Yenice İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Orhan Karakaş Belediye Yenice Başkanı Zeki Çaylı ile arasında geçen bir tartışmayla ilgili olarak şok  iddialarda bulundu..

MANSETT

orhan karakas son

 

CHP ilçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Orhan Karakaş ,” Geçtiğimiz salı günü yaşadığımız bir olayı halkımızla üzülerek paylaşmak zorundayım. Mahallemizde karşılaştığımız Belediye Başkanına, bazı yerlerde güzel işler yapılırken, bazı yerlerde de neden ayrımcılık yapılıyor diye sorduğumda aldığım yanıt karşısında ürperdim. Sayın Belediye Başkanı bir belediye başkanına yakışmayacak kaba,hoyrat ve seviyesiz bir şekilde “Sana mı soracağız lan” diyerek kişiliğini tüm çıplaklığı ile ortaya koymuştur.” Dedi..

 

Karakaş ; “ Başkan, “Alt yapısı yapılmadan asfalt dökülmeyeceğini bilmeyecek kadar salak mısın” şeklinde sesini yükselterek sözlerini sürdürürken. Belediye Başkanının bu hareketi üzerine yanındaki görevliler de “Çek git şuradan” diyerek beni iteklemeye başladılar.” İddaasında bulundu..

.
Yenice belediye başkanı Zeki Çaylı için “ bu kez orada bulunan yurttaşlara dönerek “Ey İsmet paşa halkı görün işte başkanınızı” şeklinde konuşmasını sürdürdü”  Diyen CHP li Karakaş, olay karşısında ” Biz sizin gibi kin ve nefret kusmuyoruz.  Biz insanı seviyor ve saygı duyuyoruz” diyerek şok iddialarda bulundu.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO