Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SP ” MİLLİ GÖRÜŞ TEK ÇARE” DİYEREK ADAY TANITIMI YAPTI

SP ” MİLLİ GÖRÜŞ

SP ” MİLLİ GÖRÜŞ TEK ÇARE” DİYEREK ADAY TANITIMI YAPTI

 

 

cats

Saadet Partisi İl ve İlçe Başkanlarının aday tanıtımını yaptı. SP  Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç’ın katılımı ile yapılan aday tanıtımına partiler de yoğun ilgi gösterdi.

 

Kılıç,  kaloriferleri yanmayan ve ses düzeni bozuk olan ancak başka da bu tür organizasyonların yapılacak yer olmayışı nedeni ile mcburiyetten  yapılan Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde düzenlenen  Aday Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, ülkenin siyasi ve ekonomik açıdan sıkıntı içinde olduğunu savundu.  Milli görüşü yerel yönetimlerde iktidar yapacaklarını ” belirterek şu açıklamalarda bulundu .

” Bizim önceliğimiz Allah’ın rızasıdır. O yüzden kaybetsek de kazandık diye düşünüyoruz. Bizim belediye başkanlarımız yıllarca belediye yönettiler. Bizim hiçbir belediye başkanımız hiçbir meclis üyemiz ve il genel meclisi üyemiz başımızı önümüze eğdirmedi. Yıllarca hükümetler yönettik. Bakanlarımız, başbakan yardımcımız ve başkanlarımız oldu. Bu zaman dilimlerinde hiç bir milletvekili ve bakanımız başımızı önümüze eğdirmedi ” 

Karabük Belediye Başkan Adayı Soner MALKOÇ ise ” çözüm Milli görüştedir, artık bu net görünmektedir, biz kendi insanımıza güveniyoruz ve 30 mart ile birlikte tekrar milli görüş yerel yönetimlerle ülke yönetimi için görev başına gelecektir inşallah” dedi.

Aday tanıtım gününde İlçe adayların tek tek tanıtım yapıldı ve slayt-video gösterileri ile milli görüş anlatıldı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO