Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SPOR BASINI “KARABÜKSPORUN” HAKKINI TESLİM ETTİ..

TRT SPOR YORUMCUSU  BÜNYAMİN

MANSETTspor basınııı

TRT SPOR YORUMCUSU  BÜNYAMİN GEZER AYRICA STADYUM OLAYINA DEĞİNEREK “YAZIK BU KARABÜK’E , BU KARABÜK’ÜN SAHİBİ YOK MU? 4 SENEDİR BİR STAD BİTMEZ Mİ? ” DEDİ.

 

ERTEM  ŞENER iN HAZIRLAYIP-SUNDUĞU BEYAZ TV SPOR PROGRAMINDA ; 

Rasim Ozan Kütahyalı;  “Karabükspor’un hakkını yemeğin, saha buz Fenerbahçeli oyuncular oynayamadı, gibi yorumlar yapmayın Allah aşkına, Karabükspor aslanlar gibi oynadı ,tarihi farkı kaçırdı , Tolunay hocayı da kutlamak gerek ”

Ahmet Çakar ; ” Evet doğru ben zaten onu vurguladım, son 10 haftanın en iyi 5 takımından biri Karabükspor ve bileğinin hakkı ile kazandılar tebrik etmek gerek”

Sinan Engin ” Karabüksporu kutlamak lazım, onun için tebrik ediyoruz”

 

 

ilker-yasin_388Hürriyet Gazetesi İlker Yasin ; “Hezimetin eşiğinden dönüldü” başlıklı yazısı ile  hak eden aldı , Tolunay Kafkas ‘ın Lualuayı gözden niçin çıkardığı belli oldu ” yazısı dikkat çekti.

Spor yorumcusu Ali Ece ; “Karabükspor aslanlar gibi oynadı Fenerbahçe Buz bahanesine sığınmasın, o sahada karabüksporlu oyuncular oynamadı mı ,onca gol pozisyonu yakalanmadı mı?, Tolunay Kafkas FB taktiksel olarak çözmüş işi bitirdi”

 

 

trtspor-futbol-ateşi

TRT Tunç Elibol’un yaptığı programda ;

Arif Erdem ; ” Karabükspor fark yapabilirdi, tarihi fark yaşanabilirdi, çok açık ve basit oynadılar, Fenerbahçe’yi  kitle diler ve haklı kazandılar”

Bünyamin Gezer ” Hakları ile bileklerinin güçleri ile , mantıkları ile kazandılar ve güzel bir futbol oynayarak alkışı hak ettiler.Ayrıca bu stadyum ne hal böyle, bir stadyum 4 senedir bitmez mi,yazık bu Karabük’e,sahibi yok sanırım bu kentin” diyerek Karabüksporu oynadığı futbolla taktir ederken stadyum konusunda eleştirdi.