Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

STADYUM ÇALIŞMALARI ŞİMDİLİK TAM GAZ ..!

  YENİŞEHİR DR NECMETTİN

 

YENİŞEHİR DR NECMETTİN ŞEYHOĞLU STADYUMU TRİBÜN ÇALIŞMALARI HIZLI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR. ANCAK YÜKLENİCİ FİRMANIN 21.22 EYLÜL 2013 E YETİŞTİRECEĞİZ  ŞEKLİNDE KARABÜK VALİSİNE VERDİĞİ SÖZÜ TUTUP TUTAMAYACAĞI HALEN NET DEĞİL.

 

 

LİGİN İLK 8.HAFTASINA YETİŞSİN YİNE YETER !

 

2013-14 futbol sezonu için hazırlanan Dr Necmettin Şeyhoğlu stadyumunda çalışmalar hızla devam ediyor.

Bir yanda tribün inşaatı devam ederken öte yandan inşaat çalışmaları sırasında vinç ve iş makinalarının hasar verdiği izlerin giderilmesi için çim ekim ve yenileme çalışmaları yapılıyor.

 

Sezona yetişir mi yeteşmez mi tartışmaları içinde çalışmaları tam yol devam eden Yenişehir Dr Necmettin Şeyhoğlu stadyumu  protokol – basın tribününün inşaat bölümünün %55 tamamlandı ancak iş bundan sonrası diyen yetkililer inşaat çalışmaları ile çatı ÇK ayaklarının konması ve  çim çalışmaları tabiki önemli ama netice itibari ile tribün koltuklarını konması aşamasına gelmesi şart diyorlar.

20130716_140252
stadyum çimleri üzerinde iş makinalarının hasar yarattığı yerler onarılıyor

 

Stadyum protokol-basın tribünü kalıplarının hazırlandığı ve bu ay sonuna kadar tribün kaba inşaatının biteceğine de işaret eden aynı kaynaklar Eylül 21-22 sine 67-68 gün var yani 2 ay yeterli olmayabilir yada 24 saat çalışma ile tamamlanabilir işin kontrolü bu aşamada çok önemli diyorlar.

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO