Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

STSO EMİTT Fuarındaydı

Safranbolu Ticaret ve Sanayi

cats

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen, 18.ncisi gerçekleştirilen EMITT Uluslararası Turizm Fuarına ve Mobilya sektörünün en büyük fuarı olan ISMOB İstanbul Mobilya Fuarınaziyaret organizasyonu Oda üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İlk olarak 31 Ocak 2014 Cuma günü, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen EMITT Turizm Fuarı’na katılan turizm sektörü ile ilgili üyelerin turizm sektöründeki son gelişmeleri takip edilirken 1 Şubat 2014 Cumartesi günü, İstanbul Mobilya fuarına katılım sağlayan üyelerin Mobilya sektöründe meydana gelen gelişmeleri yerinde görmeleri, değişen teknoloji yerinde incelendi.

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar şunları kaydetti:“18. EMITT Turizm Fuarı’na ve ismob İstanbul mobilya fuarına Odamızın 30 üyesi ile katılım sağladık. TÜYAP Fuar Merkezi’nde ve CNR Expo Center’da düzenlenen her iki fuarda da son gelişmeleri yakından izleme fırsatı bulduk.Çeşitli stantlarıziyaret ederek sektör ile ilgili bölgesel gelişmeler konusunda fikir alış verişinde bulunduk. Üyelerimiz fuarda işletmeleri ile ilgili birebir temaslarda bulunarak iş bağlantıları yapma fırsatı yakaladılar. Fuarda stant açmış üyelerimizde bulunmaktaydı. Kendilerinin stantlarını da ziyaret etme imkanımız bulundu. Fuarlar yeni teknolojilerin sunulduğu, satış stratejilerinin oluştuğu bir platform olmaktadır. Bizler üyelerimize faydalı olduğunu düşündüğümüz fuarlara ziyaretler gerçekleştiriyoruz ve gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. “

Web Tasarım & SEO: Best4SEO