Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

STSO ÖNEMLİ BİR ADIM ATTI

MECLİS BAŞKANI ŞAHİN, ”

MECLİS BAŞKANI ŞAHİN, ” KBÜ REKTÖRÜMÜZ ADINI KOYDU BİZE DESTEK VERMEK DÜŞER,SAFRANBOLU VE YÖRE HALKI OLARAK DA DESTEK VERECEĞİZ.”

STSO ŞAHİN

Safranbolu TSO Meclis Başkanı Ahmet Şahin  TSO  olarak Safranbolu’yu ilgilendiren konuların her zaman takipçisi olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini kaydederek, ”  1992 yılında kurulan Safranbolu MYO bügün ki Üniversitemiz için  ilk fidandı. Karabük Üniversitesi bugün 50 binlere ulaşan öğrenci sayısı ile Türkiye genelinde ilk on üniversite arasındadır.  İnsanın hayatında ilkler unutulmaz. Üniversiteleşme yolunda ilkleri yaşadığımız  Safranbolu’da yine ilklerin Üniversitesinden doğacak  ve SAF-ÜNİ olarak  üniversiteleşme  vakti gelmiştir. “ dedi

Üniversitemizin ismini KBÜ Rektörümüz Refik Polat bey 3 ay önce ‘ Safranbolu Sanat üniversitesi’ olarak adını koymuştur. Safranbolu eşrafları olarak bu çocuğu büyütmek bize düşer. Bundan sonra Safranbolulu olarak Safranbolu Sanat Üniversitesi için YÖK’ten izni nasıl alırız ve nasıl Safranbolu ya kazandırırız diye çalışmamız lazım biz TSO olarak üzerimize düşen görevi yapacağız” dedi.