Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yurttaş “Topuk Yaylasında Yeni Transferleri İstiyoruz”

  Karabükspor Topuk Yaylasına

 

Karabükspor Topuk Yaylasına Gidiyor..

 

dvrzIMG_9119

 

Bugün Topuk Yaylasına geçecek olan Kardemir Karabükspor yapılması düşünülen transferler ile ilgili olarak gazetecilere açıklama yapan   Kardemir Karabükspor Menajeri Tarık Yurttaş: ” Transferler pazartesi (bugün)  netlik kazanacak. Kazanmalı zira  yeni transferlerimizi kampa götürmek istiyoruz. Pazartesi’den sonra başlayacak olan  Topuk Yaylası kampımıza  o kampa arkadaşlarımızı yetiştirmek istiyoruz.” dedi.

Bir soru üzerine, “Viola ile ilgili bir sıkıntı yok kendisiyle imzaladık, Aykut ile imza attık, Turgay Bahadır ile imza attık.”  diyen Tarık Yurttaş, ” Trabzon’dan istediğimiz Soner ile ilgili bir çabamız vardı, Trabzonspor kulübü ile bir sıkıntımız yok. Soner ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu konuda da bu kardeşimizden de bu gün yarın olumlu veya olumsuz bir cevap alacağız.” dedi.

Yurttaş takımın topuk yaylası hazırlık döneminden sonra daha iyi bir kıvama geleceğini ve 3 kulvarda mücadele etmeye devam edeceklerini belirterek; ” UEFA’Da  turu geçmiş olmamız ile birlikte ülkemize de katkı sağladık. Karabük’e, Karabükspor camiasına katkımız oldu. Yarın Avrupa kupalarına daha fazla takımla katılabilmek için bu çorbada tuzumuz varsa   bu Karabük şehrinin, insanının yani  emekçilerin  ve emeklilerin kenti için olmuştur.  Burası üreten bir şehir, üretmenin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için burada da bir şeyler üretebilmişsek bu bizi ve Karabük insanının mutluluğudur, bu mutlulukta biz bunun sadece tercümanı olduk diyebiliriz. Şurasını herkes bilmeli  bu şehre yakışır bir takım olma noktasında mücadelemize devam edeceğiz.” dedi.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO