Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Partide SAYLAR Dönemi Başladı

KARABÜK AK PARTİDE TİMÜRÇİN

IMG_8795

KARABÜK AK PARTİDE TİMÜRÇİN SAYLAR

MAZBATASINI AK PARTİ GENEL BAŞKAN

YARDIMCISI VE KARABÜK MİLLETVEKİLİ

MEHMET ALİ ŞAHİN’İN ELİNDEN ALDI.

AK PARTİ İL TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞEN MAZBATA TÖRENİNE ÇOK SAYIDA AK PARTİLİ İLGİ GÖSTERİRKEN AŞIRI İZDİHAM SALONDA SIKINTILARA NEDEN OLDU.

MAZBATA TESLİM TÖRENİNDE KARABÜK MİLLETVEKİLİ OSMAN KAHVECİ VE ESKİ İL BAŞKANI ÖMER AYAR’DA HAZIR BULUNARAK KONUŞMALAR YAPTILAR. SAYLAR ” BU PARTİ HEPİMİZİN BENİM NE HAKKIM VARSA BU PARTİYE GÖNÜL VERENLERİNDE O KADAR HAKKI VE SORUMLULUĞU VARDIR” DEDİ.

IMG_8790

Karabük AK Parti İl Başkanlığına atanan Timürçin SAYLAR mazbatasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı elinden aldı. Sayları öven ve “eskisi yenisi yok  her ikisi de burada bu bayrak yarışı” diyen Şahin, Saylar’a başarılar diledi.

Mehmet Ali Şahin, partisinin Karabük İl Başkanlığı görevine atanan Timurçin Saylar’ın yetki belgesini takdim etti. İl Başkanlığında düzenlenen törene katılan partililere hitap eden Şahin, salı günü Ak Parti Grubu olarak 113 milletvekilinin imzasıyla Cumhurbaşkanı adayını açıklayarak aynı gün TBMM’ye takdim edeceklerini de söyledi.

Şahin, yeni atanan AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar’ı kutlayarak, Karabük’ün cumhurbaşkanlığı seçiminde en yüksek oy aldıkları iller arasında olacağına inandığını tebrik etti.

Şahin, “2023 hedefini bu ülkenin önüne koyan biziz. Hatta onunla bile yetinmedi genel başkanımız ve Başbakanımız, 2071’i bile çocuklarımıza ve torunlarımıza hedef gösterdi. Yeni cumhurbaşkanımızın da aynı anlayışla hizmet edeceğinden tüm vatandaşlarımızın, özellikle Karabüklü hemşehrilerimin emin olmalarını istirham ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 

AK Parti İl Başkanı Timürçin Saylar “AK Partide görevden alma göreve atama olmaz bayrak yarışı olur biz bu bayrağı aldık şimdi hep birlikte çalışma zamanıdır. ” dedi  Kendisine güvenen Başbakan ve AK Parti Genel Başkan yardımcılarına da teşekkür eden Saylar hedef olarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerini işaret etti.

AK Parti eski il Başkanı Ömer Ayar’da bir konuşma yaparak “biz elimizden geldiğince arazide çalıştık,Karabük ilinde  birinci parti konumundayız bize destek olan arazide bizlerle çalışan herkesin hakkını helal etmesini isterim,bundan sonra da bu partinin en iyi olması için çalışmalara devam edeceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu

Karabük Milletvekili Osman Kahveci’de eski il yöneticilerine teşekkür ederken yeni yönetime de başarılar diledi.

 

 

 

 

anigif

Web Tasarım & SEO: Best4SEO