Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TÜİED ‘İ Vali Küçük Ziyaret Etti

Vali İzzettin Küçük, Türkiye

Vali İzzettin Küçük, Türkiye Emekliler Derneği Karabük Şubesini ziyaret etti. Vali Küçük ziyarette Başkan Celal Bulut ve üyelerle sohbet ederek sıkıntı ve talepleri dinledi.

Ziyaretten dolayı son derece memnun olduklarını belirten Dernek Başkanı Celal Bulut, yapılan çalışmalar hakkında Vali Küçük’e bilgiler verdi. Emeklilerin bir nebze olsun rahata kavuşmaları için çalışmalar yaptıklarını ifade eden Bulut, bu anlamda bazı firmalarla anlaşarak üyelerine belirli oranlarda indirimler yaptırdıklarını söyledi.

Karabük’te toplumun önemli bir kesimini emekli vatandaşların oluşturduğunu belirten Vali İzzettin Küçük ise “Bütün çalışanlar gibi bizde bir gün emekli olacağız ve aynı safta yer alacağız. Uzun yıllar çalışıp bu topluma hizmet etmek ve sonunda emekli olarak hayatın devamını idame ettirmek çok güzel bir olgu. Emekli olmak demek hayattan emekli olmak anlamına gelmez, onlar yine bu toplumun içinde en güzide insanlardır. Emekli vatandaşlarımız toplumumuzun önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Bu bakımdan onların sorunlarının çözümü noktasında hükümetimiz ve devletimiz her şeyi yapmaktadır. Tabi yaşanan bazı sıkıntılar vardır, ama bunlarında kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına inanıyorum. Bunun yanında emekli vatandaşlarımızın Emekliler Derneği çatısı altında toplanması ayrı bir güç ve imkana kavuşmak anlamını taşır. Sizlerde bahsettiniz, bir takım indirimleri üyelerinize sunuyorsunuz. Küçük rakamlarda olsa bunlar emeklilerimize bir nebze olsun katkı sağlayacaktır. Ben sizleri çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum ve bu vesile ile sizlerin nezdinde tüm emekli vatandaşlarımıza selam ve sevgilerimi sunuyorum. İnşallah yarımlarımız bugünlerden daha güzel ve müreffeh olacaktır. Bütün çalışmalarımız bunun için.” dedi.