Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Türkiye’nin İlk Ulusal ve Uluslararası Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest’in Programı Belli Oldu

Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde

Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde 2-3 Mart’ta düzenlenecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest’in programı belli oldu.

Karabük Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest, 2-3 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleşecek.

“Türkiye Yüzyılı için harekete geç, Sosyalfest ile gelişime öncülük et” sloganıyla Karabük Üniversitesinde Türkiye’nin milli sosyal bilimler hamlesinin oluşumuna katkı sunmak amacıyla düzenlenen Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest’in program akışı belli oldu.

Toplumsal sorunların çözümüne olan ilgiyi artırmak ve Türkiye’nin milli sosyal bilimler hamlesinin oluşumuna katkı sunmak amacıyla gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest, 2 Mart 2024 tarihinde Cumartesi günü saat 09.30’da Teknoloji Fakültesi önünde başlayacak Halk Oyunları Gösterisi, 15 Temmuz Şehitler Konferans Salonunda saat 10.00’da gerçekleşecek Açılış Seremonisi ve saat 11.00’de ise Sağlık Bilimleri Fakültesinin önünde oluşturulan Sosyalfest Yolunun açılmasıyla resmen başlamış olacak.

Akademik Birimler, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile STK ve Öğrenci Kulüpleri Stantları ve Etkinlikleri, 2-3 Mart tarihlerinde gün boyu KBÜ Sosyalfest Etkinlik Alanında ziyaretçilere açık olacak. Aynı şekilde, finale kalan sosyal modeller, stantlarda öğrenciler tarafından 2-3 Mart tarihleri boyunca KBÜ Sosyal Yaşam Merkezinde sunulacak.

50 farklı Gelişim Atölyelerinin de bulunduğu etkinlikler arasında, sergiler, şiir dinletileri, tiyatro gösterimleri, okçuluk etkinlikleri, kukla gösterileri, fotomaraton, spor müsabakaları, söyleşiler, konferanslar, paneller, atölye çalışmaları ve sunumlar yer alacak.

Sosyalfest, 3 Mart’ta 15 Temmuz Şehitler Konferans Salonunda düzenlenecek Kapanış Seremonisi ve Ödül Töreni ile sona erecek.

Programın detaylarına https://www.sosyalfest.org/program-akisi.aspx web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO