Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Türkoğlu “Lakabım Karaoğlan”

Demokratik Sol Parti (DSP)

Demokratik Sol Parti (DSP) Safranbolu Belediye Başkan adayı Bülent Türkoğlu, seçim çalışmalarına rahmetli Bülent Ecevit’in taktığı son kasketi ile yola çıktı.blnt

DSP’den aday olan ve Genel Başkan Masum Türker’in kendisine hediye ettiği Ecevit’in son kasketi ile seçim çalışmalarına başlayan Bülent Türkoğlu, ‘Adım Bülent lakabım ise projeleriyle Karaoğlan” dedi.

Türkoğlu ; “Demokratik Sol Parti burada köken olarak variyeti olan bir parti ama seçimlerde temsiliyet kazanmamış, Milletvekili çıkarmış bir iliz. Masum Türker’in bana hediye ettiği rahmetli Bülent Ecevit’in son kullandığı şapkası ile yola çıktım. Ecevit’in şapkasını kazandık ve ben öldükten sonra bile buradan gitmeyecek. Ben Karoğlan’ın bu şapkası ile seçim çalışmalarına başladım, ilk olarak Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Burhanettin Uysal’ı ziyaret ettik, Safranbolu kültürel gelişimi, fiziksel ve sosyal projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Bizim için bilimsel projeler yaklaşımlar çok önemli şurası kesin ki  ortak akıl ve fikirle yapılacak projeler Safranbolu’nun kazanımı demektir. ” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Türkoğlu ayrıca sosyal medyadan bir açıklama yaparak şöyle dedi ;

SORUYORUM DAHA NEREYE KADAR?
KARABÜK KAMU İHALELERİ AÇISINDAN YAP BOZ TAHTASI OLDU. KATI ATIK BERTARAF TESİSİ HEYELAN BOLGESI DEDIK… MUTEAAHHIT BUNU BAHANE ETTİ KAÇTİ. ŞİMDİ TEKRAR İHALE… KAMU ZARARI NEDİR?

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İHALESİ….İKİNCİ MÜTEAAHHİT BİTİRDİ SAMİMİ POZLAR VARDI…KAMU ZARARI???? YASAL TAKİPLER???

YÜZME HAVUZU BİTMEDİ GİTTİ? KAMU ZARARI???

NECMETTİN ŞEYHOĞLU STADYUMU????

KASTAMONU SAFRANBOLU AKILLI (SÜPER ZEKALI) KAVSAGI????? ORADA YAŞANAN ÖLÜMLER????

KBÜ ARAŞTIRMA HASTANESİ??? OTOPARK YÖNETMELİĞİNE UYGUN MU? ACİL AMBULANS YOLU VAR MI ERİŞİM YOLLARI ÇEKER Mİ???

ÇEVRE YOLU HAVA ALANI DERKEN HAKİM RÜZGAR YÖNÜNE MARZINCI KOYDUNUZ????
HAVA EMİSYON DEĞERLERİ KANSER VAKALARI ???? YA DA İTALYAYA GÖTÜRÜLEN ÇEVRECİLER…

SAFRANBOLU’DA CENAZE İŞLERİ DAHİL, İMAR DAHİL, İHALELER DAHİL, SİNEK KANADININ YAĞI DAHİL USULSUZ İŞ VE İŞLEMLERLE NELER YAPILIYOR BİLİYOR MUSUNUZ???

BAZI KİŞİLERİN SERVETLERİNDEN GÖRÜNÜR ARTIŞLARI NASIL AÇIKLIYORSUNUZ???

18.MADDE UYGULAMALARINDA 1.5 KM’DEN ARAZİLER TAŞINDI DEĞERLİ DEĞERSİZ ARAZİLER YER DEĞİŞTİRDİ…. SAHİ HELAL NEYDİ HARAM NEYDİ???

MEDİKARIN ÖNÜ DAHİL YAPILAN ÜST GEÇİTLER ALT GEÇİTLER BATTI ÇIKTILAR ULAŞIM PLANLAMASI YAPILMADAN YAPILMASI NE DERECE DOĞRU???

1989’DAN GELEMEYENLER, PARSEL BAZINDA KARARLARDAN ÖTE GİDEMEYENLERİN ZİHNİYETİ İLE KENTLERİMİZİN HANGİ SORUNU ÇÖZÜLDÜ???

BİR BELEDİYELER BİRLİĞİMİZ BİLE YOK NEDEN SİZCE???

KAVGA EDEN KARABÜK VE SAFRANBOLU BELEDİYESİ Mİ NEFİSLER Mİ???

KANSEROJEN MADDE DEDİLER KENDİ SAFRANBOLU İÇME SUYU ŞEBEKEMİZ EREN DÖNEMİNDE ASBEST İÇERİKLİ ÇİMENTO BORU ALTYAPISININ %’DE KAÇINI DEĞİŞTİRDİNİZ DİYE KAMU ADINA SORDUK CEVAP VERİLDİ Mİ???

İMAR PLANLARINI 2 MİLYON TL’YE YAPTIRDINIZ… ASLINDA 4 MILYON TL İDİ 2007 DE BIZ DAHLETTİK DEVLETİ ZARARA UĞRATMAKTAN İHALEYİ İPTAL ETTİNİZ. ŞU FİRMA ALACAK DEDİK O FİRMA ALDI DOSYAYI KAPATTINIZ… KATKIMIZ SAFRANBOLU BELEDİYESİNE 2 MİLYON TL’DİR. SONRA NE YAPTINIZ. AHMET TÜRK BEYEFENDİ VE 8 ARKADAŞI AYRICA SAFRANBOLU KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ ESNAFI, ORMAN MUHAFAZA MEMURU HANGİ PLANLARI İPTAL ETTİRDİ. HANG, ALANI DOP’TAN KARŞILADINIZ BELEDİYE HİZMET ALANINI TİCARETE DÖNÜŞTÜRDÜNÜZ SATTINIZ. PEKİ DOPTAN BU ALANI VERENLERİN HAKKINI NE YAPTINIZ??? SATIŞINIZ KANUNİ MİDİR? EY SAFRANBOLU BELEDİYESİ YÖNETİCİLERİ EY AK PARTİ KADROLARI…

VE SONUÇTA BİR İLÇEMİZDEN BİR ADAY ÇIKTI. HANGİ PARTİDEN OLURSA OLSUN ÖNEMLİ DEĞİL… NEDEN O İNSANI AKRABALARI VE İŞ TEHDİDİ İLE ZORLAMAKTASINIZ….

SORULACAK KAMU ADINA AZİZ TÜRK MİLLETİ ADINA BİNLERCE SORU BULUNMAKTADIR…

AHLAKSIZLIK İNSANLARA MİRAS KALMAZ. SONRADAN EDİNİLİR. AHLAKSIZLIKLARIN KAMU ZARARINI ZEDELEYEN DAVRANIŞ BOZUKLUKLARI AFFEDİLEMEZ…

FİKRİ HÜR VİCDANI HÜR OLARAK SAFRANBOLU’DA ÇIKAN 2 ADAY VARDIR… BİZ SİYASETİN KİRLİ FİNANSMANINI DA BİLİYORUZ. BU BİZDE SAKLI VE BAKİ AMA HALKI NASIL KANDIRACAKSINIZ???

BU DÖNEMDE BAZI KAYINVALİDELER DER HANİ GELİNİN “G” HARFİNDEN BIKTIM DİYE NEDEN “G” HARFİ YİNE SAHNEDE…

I.DERECE ARKEOLOJİK SİT ALANI VE I.DERECE DOĞAL SİT ALANINI İMARA AÇAN OTEL İMARI VEREN KİŞİLERİN KORUMACILIKTAN KORUMAYI BİZ BAŞLATTIK DEMESİ DE MANİDARDIR…

SİYASETİN KİRLİ FİNANSMANI YİNE DEVREDE ÖYLE ÇOK İLGİNÇ İLİŞKİLERİ YUMAĞI VARKİ HALKIMIZIN GÖZÜNÜ BAĞLAMA AZMİNDE OLAN… BU DURUMDA TÜRK GENCİNE DÜŞEN NEDİR? TÜRK EVLADINA DÜŞEN VAZİFE NEDİR? AHVAL VE ŞERAİT NEDİR?

İŞÇİLER ATILIRKEN HAKLARINI KORUMAK YERİNE KENDİ İŞ YERİ RAHATLIĞINI SAĞLAMAK MIDIR?, KAMU YARARI ZEDELENİRKEN BU GİRİZGAHLAR İÇERİSİNDE SUSUP KOMİSYON BAŞKANLIĞI YAPMAK MIDIR?

AZİZ TÜRK MİLLETİNİN DEĞERLİ “OY” LARI İLE SEÇİLEREK GEÇMİŞE TARİH BİLİNCİNE SAHİP OLMADAN DİN MEFHUMU İLE ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü KARALAMAK MIDIR?

SAFRANBOLU BİR 5 YIL DAHA KAYBETMESİN DİYE…

GENÇ FİLİZLER OLARAK NE GENEL MERKEZ DAYATMASI NE SİYASETİN KİRLİ FİNANSMANI NEDE BAZI TOPLUM MÜHENDİSLERİ İŞ YAPARKEN SEÇİLEMİYORLAR MI SANIRLAR….

HANİ BİR ANLATIM VARDIR…”KRAL ÇIPLAK”
HALKA SÖZÜ OLMAYANLAR, PROJESİ OLMAYANLAR, HALKA MERHAMETLİ DAVRANMAYANLAR HALKIN MAKAMINDAN HALKI KOVANLAR DEVRİ BİTMİŞTİR.

1 NİSAN SABAHI CENAB-I ALLAH’IN İZNİ VE HALKIMIZIN TEVECCÜHLERİ MAKAM SAHİPLERİ MAKAMINI BULACAK. BUNUN ADI BÜLENT OLMAYACAK YİNE HALK OLACAK…

DÜRÜST LİDERİN DÜRÜST ADAYI VE DÜRÜST LİDERİN ÖLMEDEN ÖNCE KULLANDIĞI SON KULLANDIĞI EFSANEVİ KASKETİ İLE “HALKÇILIK NE KASKET İSTER NE GÖMLEK HALKÇILIK HEM DÜRÜSTLÜK İSTER HEM YÜREK” DİYEREK BİR YOLA ÇIKTIK…

BU YOLDA BİZİ İLK TEBRİK EDEN BARTIN  MİLLETVEKİLİ M.RIZA YALÇINKAYA OLDU. KENDİLERİNE MÜTEŞEKKİR OLMAKLA BİRLİKTE  DİĞER ADAY ADAYLARIMIZ  .CUMHUR  ONKARDEŞLER BEYEFENDİYE VE ABDULLAH KÜTÜKÇÜ BEYEFENDİYE CENTİLMENCE BİR SÜREÇ GEÇİRDİĞİMİZ İÇİN MÜTEŞEKKİRİM…

YUMRUK ATILMA TEŞEBBÜSLERİ YAŞADIK DİŞİMİZİ SIKTIK, SABRETTİK NEDEN Mİ? SAFRANBOLU BİR BEŞ YIL DAHA KAYBETMESİN DİYE…

HER ÇALIŞMAMIZDA DEMORALİZE EDİLDİK DİŞİMİZİ SIKTIK, SABRETTİK NEDEN Mİ?
SAFRANBOLU’DA İMAR VE 18.MADDE UYGULAMALARI MAĞDURLARI RAHATA KAVUŞSUN DİYE…

HER ŞEKİLDE DIŞLANMAYA ÇALIŞILDIĞINDA DİŞİMİZİ SIKTIK SABRETTİK, NEDEN Mİ?
SAFRANBOLU HAK ETTİĞİ  ŞEKİLDE YÖNETİLMİYOR DİYE…

VS.VS.VS. UZAR GİDER…

ASLINDA AZİZ NESİN BEYEFENDİNİN TARİHİ TİPLEMESİ HEMEN AKLIMIZA GELİYOR…GELİVERİYOR HER NEDENSE…HALA ARAMIZDALAR…

AZİZ TÜRK MİLLETİ SİYASETİN KİRLİ FİNANSMANINDAN GENEL MERKEZ DAYATMALARINDAN GENEL BAŞKAN ADAYLARINDAN GENEL MERKEZLERDE YER ALAN YABANCI İSTİHBARAT ÖRGÜTLERİ VARLIĞI DEŞİFRE EDİLMİŞ İKEN KENDİ KENDİNİ YÖNETEBİLME FIRSATI YAKALAYABİLDİĞİMİZİ Mİ SANIYORUZ ASLA???

BELEDİYECİLİK YÜREK VE BİLGİ İŞİDİR. EKİP İŞİDİR. BAZILARI SÜPER İHALE METOTLARI İLE HER TÜRLÜ MİNAREYE GÖRE KILIF YAPARKEN BAZILARI DA ROMANTİK SAFRANBOLU DEYİMLERİ İLE SAFRANBOLU’YU HEDEFSİZ ÖNGÖRÜSÜZ PASİFİZE ETMEK AMAÇLI SAHNELENEN OYUN METİNLERİNİN SÜFLELERİ YAPILMAKTADIR.

MERHAMET BELEDİYECİLİĞİ İÇİN, HAK ETTİĞİN ŞEKİLDE YÖNETİLMEK VE HİZMET ALMAK İÇİN, KAYNAK ÜRETMEK, İŞ ÜRETMEK İÇİN, PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN AZİZ SAFRANBOLU SAKİNLERİNDEN BİR 5 YIL İSTİYORUM…
-MAKAMDA OTURAN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYACAĞIM
-İHALELER ŞEFFAF VE YEREL DİNAMİKLER ÖNCELİKLİ OLACAK
-HALKIMIZ UCUZ EKMEK ALACAK
-HALKIMIZ UCUZ SU KULLANACAK
-HALKIMIZ EVDE BAKIM -SAĞLIK HİZMETLERİNE KAVUŞACAK
-HALKIMIZ KAPALI ÇARŞIDA KÜLTÜR, SANAT VE İHTİYAÇLARINI UCUZ KARŞILAYACAK, ÇEŞİTLİLİK OLACAK VE DE KALİTE…
-HALKIMIZ TOPLU TAŞIN PROJEMİZLE KONFORLU, GÜVENLİ KENT İÇİNDE VE KARABÜK ARASINDA ERİŞİMİ SAĞLANACAK…
-GENCİMİZ MÜZİK, SPOR, SANAT AKTVİTELERİ İLE TANIŞACAK…
-EMEKLİMİZ KENDİ EVİNDE ÜRETECEK, ZAMANINI BOŞA HARCAMAYACAK…BELEDİYE HİZMETLERİNDEN ÜST DÜZEYDE YARARLANACAK…
-OKULLARIMIZ SAĞLIKLAŞTIRILACAK…
-PARKLARIMIZ KALİTELİ, GÜVENLİ, VE HER MAHALLEDE KONSEPT PARKLAR OLACAK…
-İMAR VE 18.MADDE MAĞDURLARI VE KORUMA AMAÇLI İMAR PLANI VE ETKİLEME GEÇİŞ ALANI İMAR PLANLARI YENİDEN SAFRANBOLU’YU PLANLAYACAĞIZ.
-AŞEVİ YAPACAĞIZ…
-SELÇUKLU KONAĞI YAPACAĞIZ..(KÜLTÜR MERKEZİ, YÖRESEL YEMEKLER)
-BULAK KANYONU REKREASYON ALANI

BUNU HALKIMIZLA BAŞARACAĞIZ…