Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Türkoğlu ” Nasıl Bir Safranbolu İstiyorsak Öyle OY Kullanın”

Safranbolu DSP Belediye Başkan

Safranbolu DSP Belediye Başkan Adayı Şehir Plancısı Bülent Türkoğlu  “Bu seçim aslında Türkiye’nin geleceğini belirleyecek. Gelecekte nasıl bir Türkiye düşünüyorsak bu seçimde tercihimizi öyle yapmalıyız.Yarın bölünmekten korktuk, şundan korktuk bundan çekindik dememek için bugün seçimi kararlı ve net ortaya koymalı vatandaşımız” şeklinde açıklamalarda bulundu.


1619511_590058954405059_1153906496_n

Dünyada temel kuralın polisle savcının hırsızı kovalaması olduğunu, ancak Türkiye’de hırsızın polisle savcıyı kovmaya başladığını , Ülkemizde bu manzaralar yaşanırken dünya miras kentimizde ise belediyeciliğin rant kapısı haline dönüştürülmesinden korktuğunu vurgulayan Türkoğlu;  “Eğer bir ülkede yolsuzluk varsa hırsızlık var demektir. Hırsızlık varsa alacağımız eksiltildiği için yoksulluk da beraber gelir. Yolsuzluğun olduğu yerde şiddet de olur, gayri meşru işlerin tamamı da olur. Türkiye son 50 yılın en yüksek düzeydeki fuhuş, en yüksek düzeydeki şiddet, en yüksek düzeydeki hırsızlık olayları ile karşı karşıyadır. Evdeki paraları tüketemediler. Şimdi bu yerel seçimler sonrası Türkiye’de Abdulhamit döneminden daha kötü bir istibdat dönemi yaşayacağız. Herkesin fişlendiği, herkesin takip edildiği, herkesin sorgulandığı bir yaşam tarzıyla karşı karşıya kalabileceğiz ne yazık ki bu dönemde  muhalefet yeterli tavır koymuyor onlarında tek isteği AK partiyi hedef gösterip aradan nasıl sıyrılabiliriz  mantığı içinde olmaları , bunları Vatandaş görmüyor mu? ” dedi.

Safranbolu halkı çekirgeleri bir sıçratır-iki sıçratır üçüncüde yakalar, bu seçimde rantçıları, siyaseti kendine imkan olarak görenleri biliyorlar artık diyerek  “DSP bölen parti değil dik duran ve belediyeciliği uygulamaya gelen parti konumunda olduğu için garip bir telaşa kapılanlar  boşuna uğraşmasınlar Bülent Türkoğlu geçmişi ile temizdir ve  geleceği ile temiz olacaktır halkımız bu ilkeye bakıyor artık” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO