Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU, KARDEMİR’İ ZİYARET ETTİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, gerçekleştirdiği Karabük programı kapsamında Türkiye’nin ilk entegre demir çelik fabrikası Kardemir A.Ş.’yi ziyaret etti. Bakan Uraloğlu’nu, Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve Kardemir üst yöneticileri Kardemir Genel Müdürlük binasında karşıladı.

Bakan Uraloğlu, Kardemir çalışanları ile öğle yemeği yedi ve açıklamalarda bulundu. Uraloğlu: “Kardemir, Karabük için değil, bütün ülkemiz için birçok hizmet etmiş ve etmeye de devam eden bir kuruluşumuzdur.

Kendisini sürekli geliştiren bir kurum olarak, biz de gurur duyuyoruz. Özellikle demiryoluna yönelik başta ray olmak üzere birçok malzemeyi üretiyor. Daha önce bunları ithal ediyorduk, şimdi ise ihraç eder duruma geldik. Bu başarıda emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. İş güvenliği içerisinde güzel hizmetler yapmanızı temenni ediyorum” dedi.

Uraloğlu: “Takım halinde, iş birliği içinde, Kardemir’in ülkemize ve coğrafyamıza daha büyük hizmetler üreteceğine inanıyorum. Kardemir’in bugünlere gelmesinde emeği geçen bütün insanlara teşekkür ediyorum. Geldiğimiz seviye iyi bir seviye, bundan sonra daha yukarılara taşımak için hedeflerimiz var. Birazdan fabrikanın belli bölümlerini dolaşma imkânım olacak, sizlere güveniyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Program boyunca Bakan Uraloğlu’na eşlik eden Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Aks Dövme Atölyesi, Ray Profil Haddehanesi ve Demiryolu Teker Haddehanesi gibi tesislerin üretim süreçleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler verdi. Bakan Uraloğlu, Kardemir’in başarılı çalışmalarından dolayı şirket yönetimine teşekkür ederek, ziyaretini hatıra fotoğrafı çekimi ile sonlandırdı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO