Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

UYSAL ” İSTİKRAR DEVAM EDECEK”

  UYSAL, “ 1

DSC_0263

 

UYSAL, “ 1 KASIMDA TEK BAŞINA

İKTİDAR MESAJINI HALKIMIZ VERDİ”

AK Parti milletvekili adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, seçim çalışmalarıma tam gaz devam ediyor.

AK Parti Karabük milletvekili adayı Uysal, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Yortan Belde’sinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Uysal’a, Yortan Belde ziyaretinde Belde Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, AK Parti Yenice İlçe Başkanı Sabri Tom, AK Parti Yortan Belde Başkanı Muzaffer Şık, İl ve İlçe teşkilat kademeleri ile çok sayıda partili eşlik etti.

DSC_01001 Kasım seçim çalışmalarına hiç ara vermeden devam ettiklerini ifade eden Uysal, “Milletimiz istikrar istiyor. Bizde bu doğrultuda yoğun bir çalışma temposu içerisinde girdik. Teşkilat kademelerimizin hepsi ile uyum içerisinde çalışarak sıkmadık el bırakmayacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını tek tek dinliyoruz ve ilgileniyoruz. Çünkü onların derdi, bizlerin derdidir. Biz bu ülkeye hizmet edebiliyorsak milletimizin sayesinde ve yine milletimizin sayesinde 1 Kasım’da tek başımıza iktidara gelerek çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

7 Haziran’da ortaya çıkan sonucun ülkeyi karmaşaya sürüklediği ifade eden Uysal, “7 Haziran seçim sonuçları ülkemizi karmaşaya, kaosa sürükledi. Terör kudurdu; ama Allah’ın izniyle bu kötü gidişata milletimiz 1 Kasım’da oyları ile sandıkta dur diyecek. Milletimiz her şeyin farkına vardı. 13 yıldır süren istikrarı ve bu istikrarın devamını isteyen milletimiz bu devamlılığı 1 Kasım’da sürdürecek” dedi.