Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Mehmet Aktaş, Eflani ve Ovacık’ta

Vali Mehmet Aktaş, Eflani

KRB_5977

Vali Mehmet Aktaş, Eflani Kaymakam Vekili Fatih Kayabaşı, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve İl Özel İdaresi Şube Müdürleri ile birlikte Eflani’de devam eden asfalt yapım çalışmalarında incelemelerde bulundu.

2016 yılı asfalt programı kapsamında 11 asfalt programı ile 32 km’lik asfalt çalışması planlanan Eflani ilçemizde Seferler-Kabalar-Kayaaltı Köylerinin bağlantısını sağlayan ve İl Özel İdaresi ekipleri ve araçları ile yapımı devam eden 3km’lik grup yolu ile aynı güzergâh üzerinde yer alan Seferler-Soğucak-Bağlıca Köylerinin bağlantısını sağlayan 4 km’lik grup yolunda incelemelerde bulunan Vali Mehmet Aktaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Eflani programının ardından Devlet Su İşleri 23 Bölge 231. Şube Müdürlüğü tarafından projelendirilen Ovacık Hatipoğlu Gölet‘inde incelemelerde bulunan Vali Mehmet Aktaş, DSİ 234. Şube Müdürü Yasin Devrim ve yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.