Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VALİ MUSTAFA YAVUZ’UN 1 MAYIS MESAJI

“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı”

"1 Mayıs Emek ve

KARABÜK VALİSİ MUSTAFA YAVUZ “EMEKLERİ İLE HAYATA DEĞER KATAN İŞÇİLERİMİZİN BAYRAMI KUTLU OLSUN” İFADELERİ İLE GÜNÜN ANLAMINA BİNAEN MESAJ YAYIMLAYARAKŞÖYLE DEDİ; 

“İnsanlığın ortak değerlerinin en yücelerinden; emek, alın teri, helal kazanç ile üretim, yardımlaşma, birlik ve beraberliğin simgeleştiği 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.
İşçilerimizin hakları için bir araya gelerek seslerini duyurdukları, birlikte mücadele ettikleri ve geleceğe umutla baktıkları bu anlamlı günü; işçilerimizin fedakârlıklarını ve özverilerini takdir etmek için bir fırsat günü olarak nitelendiriyoruz.


Her bir çekiç darbesini, maden ocaklarından atölyelere, fabrikalardan tarlalara kadar uzanan özveri öykülerini, ülkemizin kalkınma serüveninde gelecek nesillere ilham kaynağı olarak nitelendiriyoruz.
Alın teri kurumadan, emekçinin hakkının verilmesi ilkesiyle, yüzyıllardır süregelen emeğe olan saygı ve hassasiyetimizi koruyarak; toplumsal huzur ve refahımız için birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz.
Kadim Milletimizin, “Yememiştir hiç kimse, elinin emeğinden daha hayırlısını.” inancıyla; toplumumuzun her kesiminden emekçinin özverisi ve alın teriyle kazandığı, bütün başarıları gururla selamlıyoruz.
Bu anlamlı günü kutlarken; ülkemizin ilk ağır sanayi hamlesi olan KARDEMİR’in, “Emeğin Başkenti” olarak nitelendirilen şehrimizde kurulmuş olmasının haklı gururunu yaşıyoruz.
Emekleriyle hayatımıza değer katan tüm işçilerimizin, hak ettiği saygı ve sevgiyi görmesini diliyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle; toplumun hassas dokusundaki en güçlü iplikleri oluşturan ve ülkemizin Türkiye Yüzyılı Vizyonu inşasında, sahip olduğumuz en sağlam omuzları olan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor; kendilerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO