Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VALİ YARDIMCISI ŞAHİN’DEN REKTÖR KIRIŞIK’A ZİYARET

Karabük Vali Yardımcısı Mustafa Şahin KBÜ Rektörü Kırışık’ı Ziyaret Etti

Karabük Vali Yardımcısı Mustafa

Karabük Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’ı ziyaret etti.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük Vali Yardımcısı Mustafa Şahin’i Rektörlük makamında misafir etti. Ziyarette, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Elif Çepni, Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş ile Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş da bulundu.

Karabük’te yapılacak Bilim Şenliği konusunda iş birliği yapılması ile ilgili istişarelerde bulunuldu. Rektör Kırışık, bilim alanında yapılacak her türlü organizasyona desteklerini ifade etti. Ayrıca Sosyalfest ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Rektör Kırışık, Sosyalfest ile Karabük Üniversitesinin Türkiye’de ilk defa yapılan büyük bir festival düzenlediğini, bunun Karabük’ün tanıtılmasında çok etkili olduğunu ifade etti. Türkiye’nin her yerinden yarışma ve festival için Karabük’e öğrencilerin, öğretmenlerin, akademisyenlerin ve öğrenci ailelerinin geldiği Sosyalfest’in büyük bir coşkuyla gerçekleştiğini ifade etti.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük Vali Yardımcısı Mustafa Şahin’e ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Karabük Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO