Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vergi haftası ziyaretleri

    Karabük Defterdarı

 

 

Karabük Defterdarı Osman Koçaş, Vergi Haftası kutlamaları kapsamında, Defterdarlık birim müdürleri ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti. ziyaret etti. 

 

Ziyarete İl Defterdarı Osman Koçaş, Vergi Dairesi Müdürü Mutlu Arslan, Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Abdullah Buyrucu, Kurumsal D.S.S. Müdürlüğü Vekili Zekeriya Abanoz, Gelir Müdür Vekili Recep Serdar ve Personel Müdür Vekili Adiye Yazıcı katıldı. 24 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri dolayısı ile İl Defterdarı Osman Koçaş, Gelir İdaresini daha iyi tanıtabilmek, mükellef ile devlet arasındaki kaynaşmayı sağlamak adına her yıl Vergi Haftası etkinlikleri düzenlediklerini ve bu etkinlikler vesilesiyle mükellefleri vergi konusunda bilinçlendirdiklerini belirtti. Bu etkinliklere verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür eden İl Defterdarı Koçaş, bu hafta başlayan Vergi Haftası münasebetiyle şehrimizde gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bildi verdi.

 

Konuklarının Vergi Haftası’nı kutlayan ve ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Rafet Vergili, toplumda vergi bilincinin geliştirilmesine yönelik tüm çalışmalara destek olacağını, ödenen vergilerin vatandaşa hizmet olarak geri döndüğünü belirterek, ilimizin bu konuda oldukça duyarlı ve hassas olduğunu kaydetti.