Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VERGİLİ “AK PARTİ SİYASETİ, HERHANGİ BİR YERDE RANT VARSA ONU PEŞKEŞ ÇEKMEKLE BAŞLAR”

Karabük Belediye Başkanı ve

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor .Bu kapsamda İl Sağlık Müdürü Op.Dr.İsmail Kara ve personellerine ziyarette bulunan Vergili ayrıca Gazetecilere ’de açıklamalarda bulundu

“Karabük’ün en büyük sorunu olan hava kirliliği olduğunu biliyoruz biz bunu doğalgaz kullanımını %98lere ulaştırıp azalttık” görüşlerini dile getiren  Başkan Vergili 287 Dev eser diyoruz, önümüzde ki dönemde Dev eserlere imza atacağız diyoruz, bunları bugünden duyuruyoruz diyerek yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi; “ Belediyemize kazandırdığımız 60 araçlık filo ile kentimizin 50 yıllık toplu taşıma problemini kökten çözdük. En büyük problemlerimizden biri olan yağmur suyu drenaj hattı projemiz ile sorunlarımızı tarihe gömdük. Türkiye’nin en modern arıtma tesisini kurarak damacana suyu kalitesinde su akmasını sağladık. Ekmek ve suyu en ucuza satan kentlerden birisiyiz. Asansörlerle, merdivenlerle ve üst geçitlerle yaşamı kolaylaştırdık. Her mahalleye bir sosyal yaşam merkezi yaparak, şehrimizin sosyo-ekonomik dönüşümüne katkı sağladık.”

Öte yandan, AK Parti hakkında sert ifadeler kullanmaya devam eden Başkan Vergili gazetecilere verdiği ayrı bir demeçte “AK Parti siyaseti, herhangi bir yerde rant varsa onu peşkeş çekmekle başlar. Şu andaki arkadaşlarımızın pozisyonu bu. Bunu o kadar gizli saklı yaparlar ki normal AK Partili olan vatandaşlar onu görmez.” ifadeleri ile gündem yarattı.

.