Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vergili “ Karabük Örnek İl “

  Karabük Belediye Başkanı

04052015_basinyemek_2

 

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili “Safranbolu Belediye Başkanı Güzel İşler Yaptı,Yeni Açılan Yol Gayet Güzel oldu,Seçimlerde Gayet Centilmence Geçiyor Bu Bizi Mutlu Ediyor” dedi.

Seçim çalışmalarının Karabük’te yoğun bir şekilde devam ettiğini söyleyen Başkan Vergili, Karabük’te seçim çalışmalarının oldukça seviyeli geçtiğini ve Karabük’ün bu nedenle örnek bir vilayet olduğunu söyledi.

Vergili Karabük Belediyesi’nin hizmetlerinin yoğun bir şeklide devam ettiğini,Şu ana kadar belki bunları fazla basına yansıtmadıklarını belirterek, “Baktık Karabük Belediyesi hiçbir iş yapmıyor gibi sözler ortaya atıldı. Yaptığımız işlerden bazılarının haberi olmuyordu. Bizde yapmış olduğumuz hizmetlerden herkesin haberdar olması için açılışlar ve temel atma törenleri düzenliyoruz.Vermiş olduğum sözlerin hepsi hemen hemen 2019 yılında bitmiş olurum” dedi.

RVERGİLİİSafranbolu Belediyesinin son  dönemde  dere tarladan Gümüş mahallesine inen  yolunun asfaltlanarak güzel bir hizmet sunulduğuna dikkat çeken Rafet Vergili, bugün yerel bir gazete de Durmuş Yalçın ile çıkan haberler ile ilgili ne düşünüyorsunuz sorusuna ise   “ Haber güzel olmuş, şimdi konuşulacak bir şey kalmaz, ancak biz MHP olarak buradan 1 milletvekili çıkartacağız, en az 37 -38 bin oy alacağız, CHP 12-13 bin bandında kalır, AKP de alsa alsa 64-65 bin oy alır “ görüşlerini dile getirdi.