Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VERGİLİ SEZA FM’DE AÇIKLADI “YOLDA BIRAKMAM”

 VERGİLİ BAŞKAN SEZA FM

 VERGİLİ BAŞKAN SEZA FM KONUĞU OLDU

 

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Seza FM’de Hüseyin Yılmaz’ın konuk olduğu canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.

MHP ‘DEN  Tekrar Aday olacağının sinyallerini bir kez daha veren Başkan Vergili  15-20 Gün içinde genel merkezimle görüşüp adaylığım belli olur şeklinde açıklamaları ile MHP yi ve MHP ye gönül verenleri rahatlattı.

 

baskan_vergili_2

Vergili, bundan sonraki hayatında hep siyasetin içinde olacağını net bir şekilde vurgularken, MHP’den başka hiçbir partiden aday olmayacağını açıkça ifade etti.

Adaylığı ile ilgili net bir şey söylemeyen Rafet Vergili açıklamalarını şöyle sürdürdü;

“15-20 gün içinde bu netleşecek. Bizim arzumuz Karabük’teki hizmetlerin durmaması ve devam etmesi yönündedir. Yoğun bir şekilde tanıdık tanımadık herkes bana yeniden aday olmam noktasında baskı yapıyor. Genel Merkezimiz ile durumu değerlendiriyoruz. Şuanda Türkiye genel siyasetteki konjonktürü değerlendiriyoruz ve 15 -20 gün içinde adaylığımız netleşecek.

Hizmetler noktasında projelerimizin hayata geçmesi ve devam etmesi bakımında MHP olarak Karabük’te iddialı olacağız.

Ben MHP’den başka bir yerden aday olmam ve çizgimiz bu yolda devam eder. Buraya Allah adına hizmet etmeye geldim. Benim paramla pulumla yapamayacağım işleri el birliği ile yaptık. Biz halka hizmet ettik. Çıkar uğruna hizmet yapmadık. Bundan sonraki hayatımda siyaset benim bir parçam olacak ve her zaman siyasetin içinde olacağım. Bugüne kadar kimseyi ayırmadan hizmet etmenin gayreti içinde olduk. Ben Karabük’ü hiçbir zaman yarı yolda bırakmam. Aday olmadan önce beni tanıyan bile yoktu, yüzde 5’lik bir oyumuz vardı. Elimden geldiği kadar Karabük’e hizmet etmeye çalıştım. Bizim tüm istediğimiz sağlıklı bir yol haritasını belirlemek”