Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

VERGİLİ “YİNE GÖKTEN YILDIZLARI İNDİRECEĞİZ”

Karabük’ün MHP li Belediye

Karabük’ün MHP li Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ, ” yine yıldızları gökten indirme programları çerçevesinde hizmetlere devam edecektir.” dedi

 

MANSETT

“YILDIZLARI GÖKTEN YİNE İNDİRECEĞİZ”

105958

Seçim atmosferi ile birlikte mahalle mahalle açılış programlarına katılan Vergili Başkan , “İnanın, açıklayacağımız projeler karşısında hiç kimse ne tek kelime konuşabilecek, nede bunu Rafet Vergili yapabilir mi, yapamaz mı diye iddia edemeyecek.” şeklinde iddialı sözler sarf etti.

KARABÜK BİZİ,HAYIRLISI İLE TEKRAR SEÇECEKTİR

Şu ana kadar yaptığım parkların sayısını bilmiyorum. Her kenara, her köşeye, bulmuş olduğumuz her noktaya farklı bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Geçmiş olduğumuz 4.5 yıl için de alt yapıya üst yapıdan daha fazla bir yatırım sergiledik.diyen Rafet Vergili ; Üst yapı derken de hiç kimsenin mukayese edemeyeceği iş yaptık. Hayırlısı ile şimdi ise 4 aylık bir süre içinde Belediye başkanlarının projeleri, Karabük için yapacaklarını anlatmaya başlayacaklar. Öncelikle Adalete ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan kardeşime başarılar dilerim ama Karabük içinde hayırlısını dilerim. Karabük halkı kendisi için hayırlısını seçecektir.” dedi.

HERKES DERSİNİ ALDI

Karabük’e 4.5 yıldır farklı bir vizyon taşıdık diyen Vergili iddialı açıklamalarına şöyle devam etti ; “Bu vizyon iktidar partisinin dışında bir Belediye başkanı idealist ise, ideallerini göstermiş olduk. Daha önceki dönemlerde Belediye Karabük’te de hep iktidar partileriyle müşterek çalışmıştır. Yapabildikleri hep sınırlı kalmıştır. Bakın hepsi sınırlı kalmıştır ama muhalefetteki bir belediye başkanının neler yapmış olduğunu bütün Karabüklüler gördü. Bu icraatlarımız inşallah önümüzdeki dönemde çok faklı boyutta, yine kimsenin hafızasının alamadığı boyutlarda, yine yıldızları gökten indirme programları çerçevesinde hizmetlere devam edecektir. Buna inanın açıklayacağımız projeler karşısında hiç kimse ne tek kelime konuşabilecek nede bunu Rafet Vergili yapabilir mi, yapamaz mı, diye iddia edemeyecek. Çünkü herkes dersini aldı. Nelerin yapılıp yapılamadığını herkes gördü. Demek ki özveri ile çalıştın mı çok şeyler yapılabiliyormuş. Son 1 ay içinde mahallelerimizdeki eksiklikleri gidereceğiz. Hayırlısı ile 3 aylık uzun bir yola çıkmış olacağız”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO