Yalçın’dan “Gölgede Kaldılar” Cevabı..!

Son Güncelleme : 28 Nisan 2015 - 12:06

vergilinin-golgesinde-kaldilar

MHP Milletvekili adayı Durmuş Yalçın adına  basın bürosundan bugün  medya merkezlerine iletilen,  “Bazı İnternet siteleri” olarak değerlendirilen ancak aslında  Karabük Net Haber sitesinin yaptığı “ MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARININ, BAŞKAN RAFET VERGİLİ’NİN GÖLGESİNDE KALDIKLARI GÖZLEMLENİYOR “ Haberine cevap verildiği görüldü..

 

hbrKarabük Net Haber sitesi 25 Nisan 2015 de “MHP’DE “GÖLGEDE KALDILAR” HANDİKABI” diyerek yaptığı manşet haberde  “Genel seçimlerde tüm siyasi parti adayları kendi çalışmalarını sürdürürken, MHP Adaylarının ise Vergili olmadan hiçbir çalışma yapmadıkları, Belediyenin açılışlarında sürekli Başkan Vergili’nin halka karşı konuştuğu, adayların ise adeta konu mankeni gibi kaldıklarını öne süren vatandaşlar şaşkınlıklarını dile getiriyorlar.” Demişti.

 

Karabük MHP Adayı Durmuş Yalçın,

Bu Haberi Tekzip Edercesine Basın

Duyurusu Yayımladı..

 

BAZI İNTERNET SAYFALARINDA YAYINLANAN “VERGİLİ’NİN GÖLGESİNDE KALDILAR” HABERİNE CEVAPTIR!  Şekli ile yayımlanan haberde ; Yalçın,

“Malumunuz, Karabük Belediyesi ve şehrimiz MHP’nin hizmet anlayışı ile altın yıllarını yaşamaktadır. Özellikle son beş yılda yürüyen merdivenler, asansörler, ticaret hanları, kapalı pazarlar, mezbaha binası, hal binası, alt ve üst geçitler, kent meydanı, kütüphane binası, modern dolmuş durakları, onlarca sosyal yaşam merkezi, mahalle parkları, yüzlerce çocuğumuza burs imkanı, mezarlık iyileştirmeleri, Hürriyet caddesi yaya yolu, Şirinevler hastanemize acil imar onayı, Esentepe – Şirinevler Köprüsü, Şirinevlere alternatif yol, Yeşil Mahalle altyapı ve yolları ile buraya yazmadığımız onlarca proje…İşte bu hizmetler Karabük’te MHP’yi son seçimde % 52 ile birinci parti yapmıştır.Çünkü Mhp’nin belediyecilik anlayışı iktidarın engellemelerine rağmen hizmette ayrım yapmadan, tüm vatandaşlarımıza en iyi yaşamı sunmak üzerine kuruludur.” Diyerek cevap verdi.

Mhp Milletvekili adayı Yalçın “Belediye Başkanımız Rafet Vergili particilik yapmayan bir nezaket ile “40 günde 40 açılış”larına tüm siyasi partilerin adaylarını davet etti. Bizler de hizmetlerine teşekkür etmek için katılımda bulunuyoruz. Elbette iktidar adaylarının 13 yıldır Karabük’ü kalkınmada geriye düşüren tembellikleri ve hizmetsiz geçen günlerin utancı ile buralara katılmamaları bizi üzüyor. Bizler ise davete icabet sünnettendir dedik ve Başkanımızın  açılış davetlerine katılıp, hemşehrilerimiz ile hizmetleri yerinde gözlemliyoruz. Açılışlarda misafir olarak konuşmamız ise “etik de doğru da olmaz” diyerek belediye hizmetlerine siyaset bulaştırmamaya çalışıyoruz.Elbetteki devletin tüm kurumlarını siyasete alet eden hatta kutsallarımızı dahi siyasetlerine alet edenlerin böyle art niyetli bir dedikoduyu yaymalarını da yadırgamıyorum.

“Gölgede kaldılar” diye manşetler atılıyor. Ancak eleştiriyi yapanların isimlerini bilmiyoruz. Bilsek, cevabımızı da ona göre veririz. Haberde tırnak içine alınarak Karabüklülerin ağzından “Bizi TBMM’de temsil etmeye aday olanların birilerinin gölgesinde siyaset yapmaya çalışmaları kafamızı karıştırıyor” cümlelerine de şu cevabı uygun görüyorum: Başkanımız Vergili’ye birileri 5 6 yıldır gölge etmese ve onunla beraber aynı hizmet aşkı ile siyaset yapsa daha verimli olmaz mıydı? Örneğin Devlet Demir Yolları arazisini halkımızın kullanımına açarak, yeni bir sosyal yaşam alanına daha kavuşmaz mıydık? Tabi iktidar engellemeleri olmasa… Şunu unutmayın bizim Başkanımız ile aynı siyaset anlayışında olmamız Karabüklüleri bilakis daha da mutlu kılıyor. Biz birbirine gölge eden siyaset anlayışından Karabük’ü kurtarıp, Karabük’ü kalkındıran siyaset anlayışını memleketimize getireceğiz.Her zaman halkımızın arasındayız. Bizlere büyük bir teveccüh var. Karabük, Safranbolu, Eflani, Eskipazar, Ovacık, Yenice hareketlendi. Seçim bürolarımızın açılışında konuşuyor, vatandaşlarımız ile samimi sohbetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Tepkiler çok güzel, özellikle tüm siyasi görüşlerden destek var. Ülkemizin dara düştüğü, mutfakta büyük yangının olduğu, hayatta kalmanın büyük meziyet olduğu bu günlerde bizler, Karabükümüze nasıl daha fazla faydamız dokunur diye hizmet yarışına girdik.Elbette bizler profesyonel siyasetçi değiliz. Geçimimiz siyasetten de değil, ömrümüz esnaflık ile ticaret yaparak geçti. Bizlerde yalan dolan olmadı. Aksi halde esnaf olarak ayakta kalabilir miydik? Milletvekilinden 2’ye düşen Karabük’ün hesabı için;Teşvik dışında bıraktıkları kentimizde işsizlik ile kıvranan gençlerimizi göçe zorlayan zihniyet ile geçimi siyasetten olanlar, bizleri hafife alanlar, 7 Haziran günü sandıkta gür bir ses ile cevaplarını alacaktır. “ dedi..

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.