Yenice Belediye Başkanı “Alacağımız çok yol var” dedi..

Bu haber 17 Temmuz 2018 - 11:59 'de eklendi ve 2324 kez görüntülendi.

 

ÇAYLI “ HALKIMIZ DESTEKLEDİĞİ SÜRECE HİZMET BİZİM İŞİMİZ “

Yenice nin Belediye Başkanı Zeki Çaylı, son zamanlarda aday olacak mı olmayacak mı sorusuna yanıt verdi ve  “ Halkımızın desteği, güveni, teveccühü sürdüğü sürece hizmet getirmek ve bu güzel insanlara hizmet etmek bizim işimiz “ dedi.

Çaylı, yaptığı yazılı açıklamada,

“ Göreve geldiğimiz 9, 5 yıllık hizmet süremizde girmediğimiz yol güzergâhı, hizmet getirmediğimiz mahalle kalmadı. Bugün Yenice, yaşanılabilir Avrupai bir kent konumuna geldiyse burada emek var, gayret var, insanlarımızın bitip tükenmeyen ve katlanarak artan desteği var. Hayal dahi edilemeyen bir çok hizmeti bizi bu görevlere taşıyan saygıdeğer insanlarımızın desteği ile gerçekleştirdik. Asfalt, su, yol, kanalizasyon, yeni su depoları, mahallelerimizin su sorununun kökten çözümü, kilometrelerce cazibeyle verilen yeni su hatları, spor ve kondisyon aletleri, sosyal hizmetler, ilçenin talihini değiştirecek turizm yatırımları, parklar, oturma alanları, yenilenen araç parkı, hazine arsalarını üretimi, maaşını aksatmadan ödeyen bir belediyecilik anlayışı,  insanın yardımına 24 saat koşan bir belediye, alt yapı hizmetleri ve saymakla bitiremeyeceğimiz onlarca, yüzlerce hizmet geride kalan 9,5 yıllık hizmet dönemimizde gerçekleşti.  Bu hizmetleri gerçekleştirirken personelimiz ile zaman – saat dinlemeden çalıştık, çabaladık, gayret gösterdik. Yine başa dönüyoruz ki, bizi Yenice’mizin güzel, kadirşinas insanları göreve getirmeseydi; bu hizmetleri gerçekleştirmek de nasip olmazdı. Bugün eserlerimiz ile konuşuyoruz. Bugün hizmetlerimiz ile övünüyoruz. Yenice Belediyesi’ni, alacağını alan, borcunu ödeyen, sosyal belediyeciliğin gerekliliklerini yerine getiren bir belediye seviyesine taşımanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Hep söyledik, söylemeye devam edeceğiz.  Allah bize bu nefesi verdiği ve halkımızın desteğin devam ettiği sürece hizmete talibiz. Bizi hiç bir şey bu güzel ilçeye, bu güzel ilçenin sağduyulu insanlarına hizmet getirmekten Allah’ın izini ile alıkoyamaz. Biz, işimize bakarız, hizmetimize bakarız. Yolumuza devam ederiz. ” dedi.

“Daha alacağımız çok yol var” 

Belediyeciliği memuriyetimizde de belediye başkanlığımız zarfında da layığı ile yaptığımız görevlere  devam ediyoruz diyen Çaylı  ”  Güne işçimiz ile birlikte başladık. Yüce Allah’ın kudretine inandık. Şükürler olsun ki bugün hayal edilemeyecek derecede bir noktaya geldik. Avrupai, İsviçre kentlerine benzer bir şehir konumuna geldik. Yenice, çok ama çok kısa zamanda bir turizm şehri olacaktır. Bunun meşalesi yakılmıştır. Şeker Kanyonunun güzelliğine ivme katacak Seyir Terası restaurant ve Bungalov Evleri, bugün ilçeye gelenlerin beğenisin kazanmakta ve övgüsünü almaktadır. Turizm yatırmaları özel müteşebbis ruhu ile çoğaldığında Yenice turizm kenti olacaktır.Biz de hedefler bitmez, aksine katlanarak yeni yeni düşünceler ortaya çıkar. İnsanlarımız bizimle birlikte olduğu sürece alacağımız çok yol var.” ifadelerinde bulundu 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.