Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yenice Tanıtımı Cumartesi Yapacak

AK Partisi Yenice Teşkilatı,

1AK Partisi Yenice Teşkilatı, adaylarını 08 Şubat 2014 Cumartesi günü saat 13.00 de yapılacak toplantı ile tanıtacak.

Babanın Sayvanı Düğün Salonunda yapılacak tanıtım toplantısın da Yenice Belediye Başkanı Belediye Başkan Adayı Zeki Çaylı olmak üzere Yortan Belediye Başkan Adayı Yılmaz Tiryaki ile Belediye ve İl Genel Meclisi Asil ve Yedek Üyelerinin tanıtımı yapılacak.

AK Parti İl Başkanı Ömer Ayar ile Karabük Milletvekili Osman Kahveci’nin de katılacağı aday tanıtım toplantısında adayların tanıtımının ve konuşmaların ardından yemek ikramında bulunulacak.

AK Parti Yenice İlçe Başkanı Sabri Tom, aday tanıtım toplantısına tüm halkı davet ederek : “ Değerli Dostlar, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Partimiz adaylarını 08 Şubat 2014 Cumartesi günü saat 13.00 de yapacağımız yemekli toplantımızla açıklayacağız, halkımızla buluşturacağız. Seçim startını da bu toplantımızla birlikte vermiş olacağız. Yapılacak seçim ile ilçemizi 5 yıl yönetecek yöneticilerimizi seçeceğiz. AK Parti Yenice Teşkilatı olarak seçimlere bütün kadrolarımızla hazırız. Halkımızın desteği ve Allah’ımızın izniyle seçim neticeleri partimizin lehine sonuçlanacaktır. Aday tanıtım toplantımızda, Yenice’yi seven herkesi aramızda görmeyi arzu ediyoruz. Halkımızın salonu taşarcasına dolduracağının izlenimlerin görüyoruz. Çok görkemli ve geniş katılımlı bir toplantı yapacağız. Tüm birimlerimizle bu organizasyona hazırız.
Bu düşüncelerle halkımıza saygı, sevgi, selam ve muhabbetlerimi sunuyorum “ dedi.