Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

YOLBULAN DÜĞMEYE BASTI

  Kardemir Yönetim Kurulu

 

Kardemir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yolbulan’ın oluşturacağı yönetim listesini hazırladığı ve   22 Temmuz’da yapılacak olan olağan üstü kongrede aday olacağını resmen açıkladı.

 

MALİ MİLLİ OYUNCUSU SOW KARABÜK’TE 

 

Emre Özkan’dan sonra Mali Milli Takımının 24 yaşındaki defans ve  orta saha  özellikli   Fransa’nın Lens takımında oynayan Samba Sow ile anlaşarak Karabük’e getirilip   sağlık kontrolünden geçirileceği ardından 2 futbolcununda Çarşamba günü GEREDE kampında hazır olacağı öğrenildi. 

 

IMG_0315 IMG_0303
TFF  Yönetim Listelerinde de yer alan İş adamı Mustafa Yolbulan, “Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Teknik Direktörümüz  tesislerde spor basını ve kamuoyu önüne çıkmak için Sayın  Murat YOLBULAN eşlinde Karabük’e geçip  oradan Bolu/Gerede’ye kamp yaptığımız otele geçtiğini biliyoruz.   Oyuncular ile ilgili ise bazı isimleri elimizden kaçırdık ama görüştüğümüz ve inandığımız oyuncalar var. Tabi ki onlar ile de çok süratli  bir şekilde görüşüp kampa göndermemiz gerektiğini biliyoruz.  Kimse merak etmesin, taraftarımız şölene hazır olsun,  Kardemir Karabükspor dün olduğu gibi bugünde yarında bu şehri en iyi şekilde temsil etmeye devam edecektir, ” dedi.
YOLBULAN ayrıca ;   ” Daha önce anlaşmaya vardığımız oyuncular ile görüşüp Karabükspor’a getireceğiz. Samba Sow, Tolunay hocamızın da istediği bir oyuncuydu. Renklerimize bağladığımız için mutluyuz. ” dedi.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO