Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ZABITA İŞ BAŞINDA

ZABITA İŞ BAŞINDA  Karabük

ZABITA İŞ BAŞINDA 

page

Karabük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne Bağlı Ekipler Yılbaşı Denetimlerine Devam Ediyor

Yılbaşı yaklaşırken, Karabük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü de tedbirlerini artırdı. Yılbaşı alışverişlerinin başlaması nedeniyle denetimlerini artıran zabıta ekipleri, özellikle gıda satışı yapan işyerlerini mercek altına aldı.

Yaklaşan yılbaşı öncesi harekete geçen zabıta ekipleri, vatandaşların yeni yılı huzurlu bir ortamda, sorunsuz karşılaması için bir dizi önlem aldı. İl genelinde kapsamlı bir denetim başlatan zabıta denetim ekipleri, kentin ana arter ve caddelerindeki çok sayıda lokanta, kafeterya, restoran, pastane ve gıda reyonlarında gıdaların tazelikleri, ambalajları, imal ve son kullanma tarihlerini gözden geçirdiler.

Yapılan denetim sonucunda kuruyemiş satış yerleri ve pastaneler genel olarak temiz ve düzenli bulunurken, işyerlerinde herhangi bir eksikliğe rastlanmadı. Özellikle gıda satışı yapan işyerlerinin Karabük halkına daha hijyenik ve sağlıklı koşullarda hizmet sunulabilmesi için denetimlerin devam edeceği belirtildi. Bu nedenle esnafların daha titiz ve hassas olması, kurallara uyması hususunda gerekli yasal uyarılar yapıldı.

Belediye yetkililerince yapılan açıklamada, yılbaşı gecesi de dâhil olmak üzere Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin 24 saat süreyle görev yapacağı ve denetimlerine aralıksız devam edeceği, herhangi bir ihtiyaç halinde vatandaşların 153 Alo Zabıta telefonlarını arayabilecekleri vurgulandı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO