Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

1.KÖPRÜ HİZMETTE

  BAŞKAN VERGİLİ ERGENOKON

 

BAŞKAN VERGİLİ ERGENOKON MAHALLESİ İLE ÖĞLEBELİ

MAHALLESİNİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN 1.ÇK.KÖPRÜYÜ HİZMETE AÇTI.

BAŞKAN VERGİLİ AÇILIŞTA YAPTIĞI KONUŞMADA “DEVLET İHALESİ İLE YAPILAN YATIRIMLARDA YÜKLENİCİ FİRMALAR KAÇIYOR YADA TAMAMLAMIYOR GECİKTİRİYOR OYSA BİZ BELEDİYE OLARAK BAŞLADIĞIMIZ TÜM İŞLERİ TAMAMLIYORUZ BİTİRİYORUZ HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNUYORUZ ” DEDİ.

 

 

1.KÖPRÜ HİZMETTE

 

köprü

 

 

Karabük Belediye başkanı Rafet VERGİLİ   köprü açılışında  yaptığı konuşmasında şöyle dedi, “ Öncelikle buraya gelen, bize destek veren herkese teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar birçok açılış yaptık. Hizmet yaptık. Halkımıza verdiğimiz sözleri hep yerine getirmeye çalıştık. Bizim 4 yılda yaptıklarımız ortada. Bugün burada Ergenekon Mahallesi ile Öğlebeli Mahallesini bağlayan köprü açılışı için burada bulunmaktayız. Bu fikri bize bir kooperatif verdi. Bu bize sunulan bir projeydi. Biraz geç oldu ama hayata geçirdik. Çünkü bu işler plan proje isteyen işler. Bizim çalıştığımız müteahhit firmalarda hiçbir sorunumuz olmazken hükümetin çalıştığı firmaların işleri ortada. Örneğin yüzme havuzu ben göreve gelmeden 3 yıl önce başladı. Hala bitirilemiyor. Aynı şekilde Emniyet Müdürlüğü binası hala bitirilemiyor. Allah’a şükür projelerimizi tek tek hayata geçiriyoruz. Göreve geldiğimizde 135 binanın bir gecede yıkımı ile projelere başladık. Türkiye de bir ilke imza atarak kentsel dönüşüme başlamadan vatandaşlara evlerini teslim ettik. Yepyeni bir hal binası yaptık. İnşallah yıl sonunda tamamlanacak olan kent meydanımızı da genel başkanımızla açılışını yaparak Karabük’e kazandırmak istiyoruz.”

 

Öğlebeli Mahallesi Muhtarı ise yaptığı açıklamadı, “Şu an çok sevinçli ve duyguluyum. Öğlebeli unutulmuş bir yerdi. Belediye başkanımız önce yatay asansörle daha sonrada bu köprüyle öğlebelini Karabük’e kazandırdı. Hepinizin huzurunda Belediye Başkanımız Rafet Vergili’ye teşekkür ediyorum.” dedi ve sözlerini tamamladı.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO