Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

29 EKİM HAZIRLIKLARI BAŞLADI

  Türkiye Büyük Millet

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 29 Ekim 1923’de Cumhuriyet yönetimini ilan etmesinin 90. Yıldönümü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutlamak için hazırlıklar başladı.

 

 

 

29 EKİM HAZIRLIKLARI BAŞLADI 

 

 

Vali İzzettin Küçük başkanlığında gerçekleştirilen  toplantıya Garnizon Komutanı J. Kıd. Albay Samit Tokmak, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Vali Yardımcısı Abidin Ünsal, İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin, Kardemir A.Ş. Genel Müdürü Fadıl Demirel, TSO Başkanı Sedat Namal, ilgili daire müdürleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

cumhuriyet3Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İzzettin Küçük, bu yıl Cumhuriyet Bayramını halkın katılımıyla daha coşkulu kutlamak amacıyla hazırlıklara başladıklarını ifade ederek “Bu yıl Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. Yıldönümünü kutlayacağız. Bu bayram bizim en önemli bayramlarımızdan bir tanesidir. Bu nedenle güzel ve coşkulu bir kutlama programı hazırlamalıyız. Bugün bunun ön bir toplantısını gerçekleştireceğiz. Geçtiğimiz yıllarda yapılan etkinlikleri değerlendirip, bu yıl yapılacak etkinlikler için sizlerin görüşlerinizi alacağım. Önümüzdeki günlerde yapılacak toplantılarda ise programa şekil vereceğiz.” dedi.

Vali Küçük konuşmasının ardından katılımcılara söz vererek düzenlenmesi planlanan etkinliklerle ilgili görüşlerini aldı.