Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

3. Belediye Binasının Bir Sene’de Bitmesi Hedefleniyor..

    3. Belediye

 

 

3. Belediye Binasının Bir Sene’de

Bitmesi Hedefleniyor..

 

cats

Ekim ayı sonunda ihalesi yapılan Karabük Belediyesi Yeni Hizmet Binası ve İş Merkezi inşaatının çalışmaları Çebioğlu Gurup AŞ taraından devam ederkenson olarak fore kazıkları çakılmaya başlandığı belirtildi.

Mülkiyeti Karabük Belediyesine ait olan yaklaşık 4 bin metre kare alan üzerine inşa edilecek olan belediye binası ve iş merkezi’ne, 300 fore kazık çakılacağı, bir ay içinde de hafriyat çalışmalarına başlanacağı ve 12 yada 15 ayda binaların bitirilmesi hedeflenmekte olduğu açıklandı.

Konuyla ilgili olarak Belediye Başkanı Rafet Vergili; “İnşaat depreme dayanıklı ve yüksek güvenlikte olacak, 4 katı otopark olacak, A ve B Blok olarak inşa edilecek. A blok kısmı Belediye binası olacak ve 7 kat kullanım alanı olacak. İş merkezi olarak yapılacak bina ise 9 katı kullanım alanı olacak. Her iki binanın da zemininde 4’er katlı otopark olacak. Otopark kısmında her bir kat 120 araçlık olup binaları ön cephesinde 15 dükkân ve iş merkezinde ise 77 büro yer alacak.Belediye ve iş merkezinin yapımı ise yaklaşık 40 milyon TL’ye mal olacak. ” dedi.

Çebioğlu Gurup AŞ Yönetim kurulu başkanı Adnan Çebi ise ; ” Karabük’ün modern ve kente yakışır yüksek güvenlikte bir belediye binası inşa ediyoruz , çalışmalarımız 24 saat sürüyor, bu arada satışlarda yapıyoruz büyük ilgi var, beğeni var” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO