Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Sayın Başbakanım”

Türkiye Kamu-Sen Karabük Şube

Türkiye Kamu-Sen Karabük Şube Başkanı Ahmet Turgut Kurtoğlu ; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yazdığı mektupla dikkat çekti. İşte Kurtoğlu’nun “Türkler Haber Dirilişe Çağrı” köşesinde kaleme aldığı yazı. 

Kaynak: http://www.turklerhaber.com/sayin-basbakan-a-acik-cagrimdir–a-1419.aspx#.Usx19K0XyeQ.facebook

 

———————————————————————————————————————————

 

ahmet-turgut-kurtoglu-084718-c2a9e0Ahmet Turgut KURTOĞLU 

ahmetturgut@turklerhaber.com

SİZİ BOP EŞ BAŞKANI SEÇEN,ÜSTÜN CESARET MADALYASI VEREN BU ZINDIK SİYONİST ZİHNİYET SİZİN GİBİ NADİDE BİR VARLIĞIN CEDDİNE LAYIK BİR EVLAT OLARAK

SAYIN BAŞBAKANIM…

ÖNCELİKLE MAHSUS SELAM VE HÜRMETLERİMİ KABUL ETMENİZİ ARZEDERİM, MUHTEREM EFENDİM! SİZİN HADİMİNİZ OLAN 76 MİLYON VATANDAŞINIZ GİBİ BİLİYORUM Kİ 17 ARALIKTAN BU YANA BAŞINIZDA KARABULUTLAR DOLAŞTIRILMAK İSTENİYOR.

SİZİ BOP EŞ BAŞKANI SEÇEN,ÜSTÜN CESARET MADALYASI VEREN BU ZINDIK SİYONİST ZİHNİYET SİZİN GİBİ NADİDE BİR VARLIĞIN CEDDİNE LAYIK BİR EVLAT OLARAK YENİDEN OSMANLIYI AYAĞA KALDIRMASINI BİR TÜRLÜ HAZMEDEMEDİLER! İZMİR’DE YAPILAN OPERSAYONUN DA UCU YİNE ÇOK DEĞERLİ VE MUHTEREM ZATI ALİNİZLE; AYNI YOLLARDA BİRLİKTE YÜRÜYÜP, BİRLİKTE ISLANDIĞINIZ BİR TAKIM ZEVATA DEĞDİRİLMEK İSTENİYOR.SİZ NE KADAR POLİS ŞEFİ DEĞİŞTİRİRSENİZ DEĞİŞTİRİN,HAKİM VE SAVCILARA NE KADAR AZAR GÖNDERİRSENİZ GÖNDERİN.

BU DIŞ MİHRAKLAR VE SİYONİST İSRAİL; ADALET VE EMNİYET TEŞKİLATININ TAMAMINI YA MOSSAD ÜYESİ,YA CIA ELEMANI,YA DA CEMAAT MENSUBU YAPMIŞ GALİBA! SİZİN GİBİ AĞZI DUALI, GÖNLÜ HERKESTEN FAZLA İMANLI, TÜRK SİYASİ HAYATINDA OLDUĞU KADAR DÜNYA SİYASET TARİHİNDE DE EŞİ MENENDİ GÖRÜLMEMİŞ BİR DEHAYI MİLLETİN MALINI YÜRÜTMEKLE VE YÜRÜTENLERİN BAŞI OLMAKLA ÖZDEŞLEŞTİRECEKLER GİBİ GÖRÜNÜYOR! EĞER OLURSA MAZALLAH VE SUBHANALLAH NE YAPARIZ BİZ GARİP VATANDAŞLARIN?

NE YAPAR SENİN VALİN, SENİN BAKANIN, SENİN GENEL KURMAY BAŞKANIN, SENİN MAHDUMUN,SENİN KERİMEN? DÜŞÜNÜYOR VE ÜZÜLÜYORUM SAYIN BAŞBAKANIM! BİLİYORUM Kİ HARAMA EL SÜRMEMEK İÇİN EVLERİNDE PARA MAKİNASI BULUNAN SAMİMİ MÜSLÜMAN MAHDUMLARIN, ALLAH FAİZDEN SORMASIN DİYE İMAM HATİP YAPTIRACAĞI MİLYON DOLARLARI EN İYİ FAİZİ VEREN EN İYİ FAİZLİ KREDİ KULLANDIRAN BANKASININ KASASINA BİLE SOKMAYIP HARAM KARIŞTIRMAMAK İÇİN HELAL AYAKKABI KUTULARININ İÇİNDE EVİNDE SAKLAYAN HAYIR SEVER BANKA MÜDÜRÜ KANKALARINIZIN HAYIR DÜŞÜNCELERİNİ BİLE ALYEHİNİZDE KULLANMAYA ÇALIŞIYORLAR! EĞER BU SİYONİSTLERİN TEZGAHLARI TUTARSA SONRA ALLAHIM NAZARDAN KORUSUN ANASINI YANINA KATIP GÖNDERDİĞİNİZ, S…TİRİ ÇEKTİĞİNİZ VATANDAŞLAR AĞIZ DOLUSU GALİZ KÜFÜRLERE MARUZ KALMAZLARSA NASIL SICAK YATAKLARINDA RAHAT UYKU UYUYABİLİRLER! GECE RÜYALARINDA BİLE SİZE MEDHİYELER DÜZMEK SEVABINI İŞLEYEN JÖLELİ BEYEFENDİLER AHİRETE YETECEK SEVABI NEREDEN KAZANIRLAR! BİR VATANDAŞ OLARAK ELİMDEN GELEN TEK ŞEY SİZİN GİBİ BİR DEHAYI KAYBETMEMEK UĞRUNA FİKİR VERMEK OLABİLİYOR.

EĞER ÇAĞRIMA KULAK VERME LUTFUNU GÖSTERİRSENİZ DERİM Kİ: BÜTÜN EMNİYET TEŞKİLATINI LAĞV EDECEK,MENSUPLARINI MAAŞ BİLE BAĞLAMADAN EMEKLİ EDECEK,ADALET BAKANLIĞINI,ANAYASA MAHKEMESİNİ,DANIŞTAYI,YARGITAYI HATTA İDARE MAHKEMELERİNİ DE DERHAL KAPATACAK BİR YASAYI BU GÜNDEN TEZİ YOK MECLİSTEN GEÇİRİN.DIŞ MİHRAKLARIN TERTİBİ OLAN GEZİ OLAYLARI SIRASINDA EVLERİNDE ZOR TUTTUĞUNUZU BEYAN ETTİĞİNİZ MİLYONLARDAN, SİZİN AÇIK HAVA TOPLANTILARINIZDA EVLERİNİN TÜL PERDELERİNİ,ANALARININ TERTEMİZ NAMAZ ÖRTÜLERİNİ KEFEN NİYETİNE GİYEREK CANLARINI SİZİN İÇİN VERMEYE HAZIR OLAN DELİKANLILARDAN, HALİSANE SAMİMİYETİ İLE G….NÜZÜN KILI OLANLARDAN HÜLASA AK GENÇLİKTEN YENİ BİR POLİS ORDUSU OLUŞTURUN! ON İKİ YILDIR SAYENİZDE EVLERİNDE HUZUR İÇİNDE MAKARNASINI KEYİFLE YİYİP, KIŞIN ŞU AYAZLI GÜNLERİNDE KÖMÜR SOBASININ KARŞISINDA BAZEN ARKASINI BAZEN ÖNÜNÜ ISITARAK TATLI TATLI SIRTINI KAŞIMA ŞANSINI BAHŞETTİĞİNİZ İNSANLAR, İNANIYORUM Kİ AHDE VEFALARI GEREĞİ SİZİ YİNE BAŞTACI EDECEK, MİNNETLERİNİ VE DUALARINI SİZDEN ASLA ESİRGEMEYECEKLERDİR! ACELE EDİN SAYIN BAŞBAKANIM YOKSA BİZİ SİZSİZ BIARAKACAKLAR GİBİ GÖRÜNÜYOR!

SAYGILARIMA…

Web Tasarım & SEO: Best4SEO