İddiaları İspat Etmeyen MÜFTERİDİR !

Son Güncelleme : 04 Eylül 2015 - 17:15

IMG_4576

 

AK PARTİ İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR, “TÜM

ADAY ADAYLARIMIZ AK PARTİLİDİR. YAPILAN

İDDİALARI İSPAT EDEMEYENLER MÜFTERİDİR”

 

Saylar, bir internet sitesinde yer alan “MHP’nin reddettiği aday AK Parti’den aday adayı oldu” haberine istinaden sorulan soru üzerine ‘Öyle bir durum söz konusu değil aday adaylarımızın hepsi de AK Partilidir. Bu durumu ispatlayamayan da MÜFTERİ’dir’ dedi.

 

Karabük AK Parti İl  Başkanı Timurçin Saylar,beraberinde basından sorumlu başkan yardımcısı Ali Erorhan olduğu halde  basın toplantısında gazetecilere son aday adayı başvurularını değerlendirdi.  Şu an 18 çok değerli arkadaşımız,partilimiz aday adayı oldu genel merkezimiz durum değerlendirmesi yapıyor,bir kısım aday adaylarımız Karabük’ten bir kısmı da Ankara’dan başvurusunu tamamladı bu anlamda bu rakam çıkabilir bizin şu an elimizde ki başvuru bilgisi 18 üzerine ” diyen Saylar Karabük’te hedefimiz 2-0 dır açıklamasında bulundu.

IMG_4574Ak partinin Karabük ve ülkeye hizmet için kurulduğunu ve hizmete devam ettiklerini belirten Saylar mevcut devam eden yatırımlar hakkında bilgiler verirken  şu açıklamalarda bulundu;   “Partimiz iktidara aday biz muhalefet için yola hiç çıkmayız,çıkmadık çözüm süreci dedik güney Anadolu’daki vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm için bu süreci başlattık ancak hain PKK her seferinde bunu baltalamak istedi birileri de onlara çanak tuttu,biz dün ne diyorsak bugünde aynısını diyoruz bu ülke için varız”

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar AK Parti Aday Adayları içinden bir isim ile ilgili çıkan iddialar hakkında da açıklama yaptı.

Karabük’te MHP’nin kanaat önderleri ile görüşen, fakat MHP Genel Merkezi tarafından ret edilen ve hemen ardından AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adaylığına müracaat ettiği iddia edilen isim ile ilgili sert bir açıklama yapan İl Başkanı Timurçin Saylar “Bu iddiaları ortaya atanlar, iddialarını ispat etmezlerse müfteridirler” ifadelerinde bulundu

Saylar “Bizim 18 aday adayımız var, hepsi de AK Partilidir. Ben MHP’liler ile MHP’den aday olmak için görüşme yapan bir adayımız olduğuna inanmıyorum. Bunlar yalan iddialardan başka bir şey değildir. Bu iddialar, yaklaşan seçimlerde partimizi zayıflatmak, adaylarımızı karalamaktan başka bir şey değildir. Bu iddiaları ortaya atanlar, konuşanlar ve gündeme getirenleri iddialarını ispat etmeye davet ediyorum. Eğer iddialarını ispatlayamazlarsa müfteridirler.” diyerek  aday adaylarını savundu

AK PARTİ ADAY ADAYLARI RAHATSIZ

AK Parti aday adayları içinden bir kişinin MHP ile gizli flörtler yaptığı iddiaları karşısında, tüm aday adayları rahatsızlıklarını dile getiriyorlar.

İddiaların gündeme geldiğini ama ismin açıklanmadığı için tüm aday adayların töhmet altında kaldığını ifade eden bazı AK parti aday adayları “bu çirkin yakıştırmanın altında kalmayı hak etmiyoruz” diyorlar.

Karabük Gündem’in “M.Ali Şahin’in adaylığı Ankara mı, İstanbul mu, Karabük mü olacak ?” sorusuna Saylar, Genel merkezimizde 18 ine kadar çalışmalar devam edecek kendisi buradan aday olursa onun hizmetlerini Karabük halkı biliyor,Türkiye görüyor, ancak bu konuda netlik bu süreçten sonra belli olacak,kesin bir değerlendirme genel merkezimiz de yapılacak zaten kendisi de bu komisyonların başında” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Ali İhsan 5 Eylül 2015 / 10:05 Cevapla

Hakkında bu şekilde iftira niteliğinde ağır ithamlar yapılan kişi kimdir?
Acil olarak kendisi bir basın toplantısı ile bunun yalan olduğunu ispatlamalıdır.
Aksi takdirde AKP çok bir komplo ile karşı karşıya bırakılır.
Siyasette bu tip şeylere gerek yok. Yapmayın lütfen yazıktır