Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ ADAYLARI BAŞVURULARINI YAPTILAR

Karabük ve Safranbolu AK

MANSETT

AK PART
Karabük ve Safranbolu AK Partisinde bugün aday adayı patlaması yaşandı. Uzunca bir süredir sessiz bekleyen ve geçtiğimiz ay içinde Özgür Ulupınar’ın adaylık başvurusu sonrası yeni adaylar kim olacak sorusu ile gündemi meşgul eden partide bugün Safranbolu ve Karabük teşkilatlarında aday adaylarının şovları vardı.

Safranbolu belediye başkanlıkları için bugüne kadar belediye başkanlığı aday adaylığı için müracaat eden Dr Necdet Aksoy , Ali Kaya ve Ali Keskinkılıç’tan sonra bugün Bahattin Eroğlu ve Özlem Urgancıoğlu adaylıklarını açıkladı.

Karabük’te ise tam bir aday adaylık yarışı vardı. İlk olarak Muzaffer ATILGAN aday adaylık başvurusunu yaparken ardından Serdar AKÇA ve Ahmet Ustaoğlu aday adaylıklarını açıkladılar.

Bu arada Merkez İlçe Başkanı Kemal KARADENİZ “benim 31 Aralık’a kadar vaktim var Genel Merkez bize bu şansı tanıdı aday adaylığım saklı görüşüp aday adayı da olabilirim bunu zamanı gelince açıklarım” dedi.

Ardından KBÜ Sağlık-spor daire başkanı ve Kent konsey başkanı Özcan Büyükgenç aday adaylığı başvurusunu kalabalık bir hazrun önünde yaptı.

 

İŞTE ADAY ADAYI VİDEOLARI 

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO