Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ ADAYLARI BELİRLENİYOR

    AK Parti

 

 

AK Parti Kampanyaların Daha Etkin Olması İçin, Ramazan Bayramı’nın Hemen Ardından Başkan Adaylarını Kamuoyuna Duyuracak.

 

MANŞET

 

 

 BAYRAM SONRASI

ADAYLARIN AÇIKLANMASI  BEKLENİYOR

 

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerin provası olarak gördüğü mahalli seçimlere sıkı hazırlanıyor.

Halkın mahalli idarelerden beklentileri ve istedikleri isimler konusunda il il üç farklı araştırma ile saha taranırken, kamuoyu liderlerinin de kanaatlerinin alınacağı , kentteki akil durumunda ve eşrafın fikirleri alınarak adaylar belirlenecek.

AK Parti teşkilatı ile temayül yoklamasının yanı sıra İl milletvekillerinin de muhtemel adaylar konusunda görüşlerinin alınacağı belirtilirken Yerel Yönetimler Başkanlığı’nca hazırlanan çalışmalar daha sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak partinin en üst karar organı MKYK ve MYK’da değerlendirilerek son karar verilecek.

KARABÜK ADAYLARI

mehmet_ceylan

Bugüne kadar KARABÜK Merkez ve ilçelerde aday konusunda çok belirgin açıklamalar yapmayan AK Partide Mevcut Yenice-Eskipazar-Eflani  Belediye başkanlarının devam edeceği , Safranbolu ve Ovacık’ta ise bir netlik olmadığı partiye yakın kaynaklarca ifade edilirken Karabük Merkezde 3 isimden ciddi anlamda söz ediliyor.

KBU REKTORU UYSAL:

Karabük merkez için ; Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet CEYLAN ismi yanı sıra Karabük’ün lokomotifi olan KBÜ Rektörü Prof Dr Burhanettin UYSAl veKarabük siyasi hayatında hep adı anılan bir dönemde Belediye Başkanlığı yapan ve geçen seçimlerde ferdi çabası ile 12 bin üzerinde oy toplayan Dursun ALTIPARMAK ‘ın isimleri çok ciddi olarak kulislerde konuşulmakta.

 

DURSUN ALTIPARMAK

AK Partiye yakın kaynaklarca ,  Karabük merkezde Belediye başkanlığı aday adaylığı için başvuru yapması beklenen bir dönem önce ki belediye başkanı  Hüseyin ERER  yanı sıra bir dönem önce TSO başkanlığı yapan Pehlivan BAYLAN’ında  bu yarışa katılabileceği vurgulanıyor.

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO