Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ HIZLI BAŞLADI

  AK PARTİ GENEL

 

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE KARABÜK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALİ ŞAHİN, MİLLETVEKİLİ OSMAN KAHVECİ, BELEDİYE BAŞKAN ADAYI  MEHMET CEYLAN,YANI SIRA  AK PARTİ  İL VE MERKEZ İLÇE TEŞKİLATLARI   BUGÜN ESENTEPE’DE  ESNAF ZİYARETİ YAPTI.  VATANDAŞLAR İLE TEK TEK GÖRÜŞÜLEN ADAY TANITIM GEZİSİNE İLGİNİN YOĞUN OLDUĞU GÖRÜLDÜ.

 

 

AK PARTİ HIZLI BAŞLADI

 

 

Bugün  Esentepe’de esnaf gezisi  düzenleyen Karabük Ak parti teşkilatı aday tanıtım turlarına başladı.

Vatandaşlar ile tek tek görüşen ve sorunları ile ilgilenen siyasiler gördükleri ilgiden memnun olduklarını ifade ettiler. 

Esnaf gezilerine yarın 100 yıl mahallesinde devam edileceğini belirten Ak parti belediye başkan adayı Mehmet Ceylan ” Karabük sorunlarını ,vatandaşımızın beklentileri belli mega projelerimiz var bunları önümüzde ki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız ancak şu an İnsanlarımıza aday olduk destek bekliyoruz gezileri ile tanıtım yapıyoruz gösterilen ilgi ve güven bizleri memnun etmekte , İnsanımız neyin nasıl yapılabileceğini bilir iyi tahmin eder bu anlamda gösterilen ilgi ve güvene şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf gezilerinde kendisine ülke gündemi ile ilgili sorulan soruları yanıtlayan M.Ali ŞAHİN ise ” Karabük gündemini takip ediyoruz Mehmet (Ceylan) bey ile çıtayı yükselteceğiz derken terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’a siyaset yolunun açılacağı iddialarına ilişkin soruya  “Bilindiği gibi hükümlü kişiler cezalarını çektikleri yani ceza evinde bulundukları sürece medeni ve siyasi haklarını kullanamaz. Abdullah Öcalan da ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmıştır. Dolayısıyla bu düzenleme onun önünü siyaseten  açan bir düzenleme değildir. Bu konuda bazı hukukçu arkadaşlarımız da değerlendirmeler yapıyor. Doğrusu içimden tebessüm etmek geçiyor.”  dedi. 

 

Şahin, daha sonra partisinin Esentepe Seçim Bürosu’nun açılışını yaptıktan sonra Kabine değişikliği halinde adının Adalet Bakanlığı için anıldığının hatırlatılması üzerine ise “Kabinede birçok görevde bulundum, şimdi böyle bir beklentim yok. Bu görevi yapamamış, böyle bir sorumluluk üstlenecek olan, grubumuzda çok milletvekili arkadaşımız var. Sayın Başbakanımızın takdiridir. ‘Herhalde bu arkadaşlarımızdan birilerini boşalacak bakanlıklar için değerlendirir’ diye düşünüyorum. Başbakan ne zaman böyle bir tasarrufta bulunur, onu bekleyip göreceğiz.” dedi.