Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ İL BAŞKANINDAN SENDİKAYA 8 KASIM ZİYARETİ

AK Parti Karabük İl


AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 8 Kasım 1994 eylemlerinin 27. Yıl dönümü ile ilgili Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanlığını ziyaret etti.


AK Parti İl Başkanının ziyaretinde Özçelik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel’de bulundu. İl Başkanı Altınöz’ü, şube başkanı Kenan Yılmaz karşıladı.


AK Parti İl Başkanı ile bir süre sohbet eden Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel ile Şube Başkanı Kenan Yılmaz, bu tarihi ve önemli günü unutmadığından, 8 Kasım münasebetiyle sendikaya yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.
AK Partili İsmail Altınöz “8 Kasım 1994, Karabük için unutulmaması gereken, unutturulmaması gereken bir tarihtir. Bir kentin varoluş nedeni olan Karabük Demir Çelik Fabrikalarının kapatılma kararına karşı tek vücut olup verdiği mücadele, yine bu kentin tarihinde yerini almıştır. 27 yıl önce bu mücadeleye öncülük eden Özçelik İş Sendikası, şehrimizin o günden bu yana önemli bir yapı taşıdır.


AK Parti olarak bizlerde başta Kardemir işçisinin ve onun temsilcisi Özçelik İş Sendikasının her zaman yanında yer aldık ve almaya da devam edeceğiz.” Diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Altınöz’ün bu önemli günde sendika şubesine yaptığı ziyaretin ayrı bir anlam taşıdığını belirten Özçelik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel de “Sayın il başkanımızın bu anlamlı ziyareti bizi fazlasıyla memnun etmiştir. Her zaman çelik işçisinin yanında yer alan sayın il başkanımızın üyelerimize ve bize gösterdiği ilginin artarak devam ettiğini görmek bizi daha da güçlendiriyor. 8 Kasım gibi Karabük şehrinin tarih sayfalarında yerini aldığı bugünü hep hatırlayacağız ve hatırlatacağız.” Dedi.