Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ KARABÜK İL BAŞKANLIĞINCA “TÜRKİYE YÜZYILI KARABÜK VİZYONU MEDYA BULUŞMASI” PROGRAMI DÜZENLEDİ.

Salt: “Bizim için siyaset hayırda yarış meselesidir. Karabük seçmeni 31 Mart akşamı en doğru cevabı en güzel şekilde sandıkta verecektir” dedi

 Salt: “Bizim için

Düzenlenen buluşmada AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 

Basın buluşmasında açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt geçen haftalarda MHP Karabük Belediye Başkan adayının çıktığı canlı yayınlarda “teşkilatlarını hedef alan açıklamaları, tehditleri, söylemleri ve ithamlarını” takip ettiklerini ifade etti.

Demokrasi yarışı içinde olan hiçbir siyasi partinin seçimi kazanma uğruna itham edilmesinin kabul edilemez olduğunu vurgulayan Salt, şunları söyledi: “Yaşanan bu olayı demokrasi adına kara leke olarak nitelendiriyoruz. Karabük’te 43 bin üyesi olan siyasi hareketin mensuplarını itham ederek, siyasi menfaat elde etmeye, oy devşirmeye çalışmanın hiç kimseye faydası olmayacağını buradan sizlerin huzurunda Karabük halkımıza arz etmek istiyorum. Karabük seçmeni 31 Mart akşamı en doğru cevabı en güzel şekilde sandıkta verecektir. Canlı yayınlarda çeşitli söylemlerde bulunan sayın belediye başkanına naçizane tavsiyem elindeki bilgiler varsa bu bilgileri kamuoyu ile paylaşmasıdır.

 

 

“Bizim için siyaset hayırda yarış meselesidir”

Biz rakiplerimizle bugüne kadar olduğu gibi eser, hizmet ve icraat konusunda yarışmak istiyoruz. Şehirlerimizde bugüne kadar yapılanlar olduğu gibi ihmal edilen ve şehrimizin ihtiyaç duyduğu icraatlar ve hizmetlerde bütün Karabük’ün malumudur. Yaptığımız çalışmalarda önümüzdeki süreçte Karabük için, Karabük adına ortaya koyduğumuz projeler halkımızın faydasına ve menfaatine olan ve gerçekleştirilmesi mümkün, altyapısına büyük emek harcanan projelerdir. Karabük’ün dikkatini dağıtacak hiçbir polemiğe girmiyor, kötü hesapların önü olan oyunlardan, tüm senaryolardan uzak duruyoruz. Şehrimizin, şehrimize fayda sağlayacak milletimizin refahını, beklentilerine katkı sunacak, bütün çalışmalar içerisinde yer alıyor. Karabük’ü kısır tartışmalara sokacak hiçbir kavganın içerisinde olmuyoruz, olmayacağız.”

Safranbolu ilçesindeki bir restoranda düzenlenen “Türkiye Yüzyılı Karabük Vizyonu Medya Buluşmaları”nda konuşan AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, seçim sürecinde adaylarının, spekülatif ve manipülatif operasyonlara maruz kaldığını söyledi. Bu durumu arzu etmediklerini dile getiren Şahin, “AK Parti olarak hiçbir partiyi hasım olarak görmüyoruz. Onlar hizmet yarışına beraber girdiğimiz rakiplerimiz.” dedi.

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç’da adayları Özkan Çetinkaya’nın ortaya koyduğu projelerle fark yarattığına işaret ederek, projelerin paydaşları ilgili bakanların Karabük’e geldiğini ve nasıl uygulanacağı konusunda fikirlerini, desteklerini beyan ettiklerini aktardı.

 

Çetinkaya: “Tek gayemiz daha müreffeh Karabük”

AK Parti Karabük İl Başkanlığınca düzenlenen “Türkiye Yüzyılı Karabük Vizyonu Medya Buluşmaları”nda değerlendirmelerde bulunan AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya 31 Mart’ta Karabük’te kalkınma hamlesinin butonuna basmak istediğini dile getirdi.

Yapacakları hizmetleri halkın desteğiyle hayata geçireceklerine değinen Çetinkaya, “Burada tek gayemiz var. Daha müreffeh, daha çağdaş, daha modern ve daha yaşanılabilir Karabük. Arzu ediyoruz ki, artık Karabük’te kısır siyasi kavgalar olmasın. Her seçim dönemi aynı vaatler ve projeler halkımıza sunulup geçilmesin. İstiyoruz ki, artık Araç Çayı akıp Karabüklü bakmasın. Araç Çayı artık Karabüklünün hizmetinde olsun. Kütüphaneler olsun, sosyal tesisler, kültür sanat faaliyetleri olsun istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Çetinkaya, gar sahasını halkın hizmetine açmak istediklerini ifade ederek, “Burada güzel bir cazibe merkezi olsun istiyoruz. Burayla şehrimizin bu kısmındaki 14 mahalle ihya olsun istiyoruz. Kentteki yorgun bina stokunu artık yenileyelim istiyoruz. Depreme dayanıklı, daha modern daha çağdaş mahalleler kurmak istiyoruz. Bu noktada hükümetimizin, milletvekillerimizin, teşkilatımızın ve halkımızın desteği bizimle. Bunu önümüzdeki 5 yılda hayata geçirelim istiyoruz.” ifadesini kullandı.

Bir gazetecinin, “Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin 1000 konut yapımı projesini devam ettirecek misiniz?” sorusuna Çetinkaya, “Bu 1000 konutu halkımız burada umut etmiş başvuru yapmış biz 2 bin 100 konut yapacağız. Bu 1000 konut inşallah göreve gelir gelmez ilk işlerimizden biri olacak. Halkımızın bu talebini inşallah hayata geçireceğiz. Karabük’teki konut ihtiyacını biliyoruz. Halkımız burada kati suretle mağduriyet yaşamayacak. Bu başvurular hayata geçecek.” cevabını verdi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO