Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ ÖĞRETMENEVİNDE BAYRAMLAŞTI

  AK Parti Karabük

 

AK Parti Karabük İl Teşkilatı Bayramlaşma törenini Esentepe Öğretmenevinde gerçekleştirdi.

AK PARTİLİLER ESENTEPE ÖĞRETMEN EVİNDE BULUŞTU

 

akp-byrm-1

Yoğun bir kalabalığın katılım yaptığı bayramlaşma törenine Parti il ve ilçe teşkilat yöneticileri, İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Başkanı Hüsnü Özcan, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Eski Milletvekilleri Cumhur Ünal ile Mustafa Ünal, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet ceylan, Karabük Belediye Eski Başkanı Hüseyin Erer, Karabük Belediye Başkan Aday Adayı Özgür Ulupınar, Karabük Milletvekilli Osman Kahveci ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in yanı sıra bir grup partili katıldı.

Bayramlaşma töreninde İl Başkanı Ömer Ayar, Eski Milletvekilleri Mustafa Ünal ile Cumhur Ünal, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Milletvekili Osman Kahveci ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin birer konuşma yaptılar.

Şahin, konuşmasında küçük bir yönetmelik değişikliği ile artık bayan devlet memurlarının başörtülü çalışabileceğini ve kurban derilerini toplama yetkisinin bundan sonra sadece Türk Hava Kurumunda olamadığını, herkesin toplayabileceğini açıkladı. Karabük il genelinde, tüm ilçelerde mahalli seçimleri büyük bir zaferle kazanacaklarını inandığını da belirten Şahin’in coşkulu konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

 

AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Adaylığı için şu anda tek aday adayı olan Özgür Ulupınar’a partililerin ilgisi oldukça fazla olurken, Ulupınar’ın bayramlaşma sonrası Mehmet Ali Şahin ile ayaküstü sıcak kısa bir sohbet yapması da dikkatleri çekti.