Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti Yine Yeniden Aksoy Diyor..

AK Parti Karabük Merkezde

dr necdetaksoy

AK Parti Karabük Merkezde Kalkınma Bakan Yardımcısı ve eski Karabük Milletvekili Mehmet CEYLAN’ı Belediye Başkan adayı olarak göstermiş, İlçelerde ise belediye başkanlığı için başvuru yapan aday adayları içinde yapılan temayül yoklamaları sonrası anketler ve genel merkez değerlendirmelerini baz alarak açıklama yapılacağını duyurmuştu.

30 Mart yerel seçimleri için ilçeler Ak Parti belediyelerinde  onlarla  devam Karabük’ü de alacağız parolası ile yola çıkan Ak parti genel merkezinde Karabük ilçeleri belediye başkan adaylarının açıklamaları bugün resmi olarak yapılabilir diyen  parti içi kaynaklar Eflani’de İbrahim Ertuğrul, Yenice’de Zeki Çaylı , Eskipazar’da Dursun Baş  ile devam edeceğinin sinyallerini vermişti.

İLÇELER ADAYLARIİlçeler bazında en çok merak edilen ise Dünya Miras Kenti Safranbolu belediye başkanlığına Ak partiden kimin aday olacağı konusuydu. Konu Karabük  gündeminde sık sık tartışmaya açılırken bugün Ak Parti Genel Merkez kaynaklı haberlere göre , başkan adaylarının isimlerinin netlik kazandığı ve 24 sat içinde açıklanacağı şeklinde gelişti.

Edinilen bilgilere göre,  Safranbolu’da yine yeniden 2.ustalık dönemi için Dr Necdet Aksoy isminin öne çıktığı ve Aksoy ile yola devam edileceği belirtiliyor.

Aksoy’un resmileşen isminin bu akşam saatlerine kadar en geç yarın açıklanacağı belirtilirken , Safranbolu’da  yine geçtiğimiz dönemde yaşanan Dr Necdet Aksoy- Mustafa Eren çekişmesine sahne olabileceği  de iddia ediliyor.